Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kellett volna pályát...

Hogyan kellett volna pályát választanom?

Figyelt kérdés
90'ben végeztem,de nem tudtam helyesen dönteni,és mellényúltam.Nem tudtam mi akarok lenni.Van valami biztos módszer?
2010. aug. 1. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Most az alapján dönt valaki, hogy milyen tantárgyakból jó, mi a hobbija stb. pl, ha valaki szereti a matekot, fizikát, akkor érdemes mérnöknek tanulnia, már ha van elég pontja, hogy felvegyék. de az alapján is lehet dönteni, hogy most milyen szakmák a keresettek. logisztikust sok helyre keresnek, ha van olyan okj-s képzés, ami logisztikai végzettséget ad, azt érdemes elvégezni, főleg, ha 1-2 éves, mert azzal valószínűleg el is lehet helyezkedni.

de mindig az legyen a fő szempont, hogy miből vagy jó, és mi érdekel. ezt a kettőt kell összevetni, mert ha szereted a munkádat, jó vagy belőle, akkor könnyebb vele elhelyezkedni.

2010. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

jah, és a nyelvtanulás nagyon fontos. ha semmilyen nyelven nem beszél az illető, akkor lehet akármilyen végzettsége, lehet kitűnő szakember, soha nem fog találni munkát.

első voltam

2010. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!