Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Párod ha magyarságát tagadná,...

Párod ha magyarságát tagadná, nem zavarna?

Figyelt kérdés

Párom vezetékneve Ritz és ezért sokszor emlékezteti rá ismerősöket vagy újonnan megismert embereket, hogy ő ugyan magyar állampolgár, de amúgy semmi köze magyarokhoz.


Amióta DNS tesztet is csináltatott és bebizonyosodott hogy tényleg főleg nyugat-európai származású, azóta feszt ezt emlegeti, hogy ő mindig tudta semmi köze ehhez a suttyó paraszt balkáni bandához és hogy ő mindig idegennek érezte itt magát.


Már nem foglalkozik közélettel sem, nem jár szavazni, nem énekli Himnuszt ünnepekkor, mert hogy "ő nem magyar, mi köze van neki ehhez?"


Nektek nem esne rosszul ha párotok ilyen volna?



2020. aug. 26. 23:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
9-es: Hol írta a kérdezö, hogy a párja nö????
2020. aug. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
24%

11


Sehol. Én viszont heteró férfi vagyok.

2020. aug. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
31%
És ennek az idióta kijelentésnek mi köze van a kérdéshez, vagy az elözö válaszokhoz?
2020. aug. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért érezném magamat rosszul mellette, mert nem tartja magát magyarnak (ő dolga), hanem azért, mert lenézi a magyarokat.
2020. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
78%

"Ennek ellenére a DNS teszt után rendelt brit zászló felvarrót hátizsákjára, mert ősei közt voltak angolok."


Ez már inkább álomvilág. Az én dédnagyapám állítólag ügyes zenész volt, akkor megyek a Zeneakadémiára.

2020. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!