Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Török férjet akarok. Hogy...

Török férjet akarok. Hogy menne ez?Mik lennének az elvárások, szokások?

Figyelt kérdés
2020. aug. 29. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Napi 3 verést és 5 szexuális erõszakot kell elviselned. Cserébe talán nem adnak el egy tevéért.
2020. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha itthon elő törökkel házasodsz lehet nem tartja már a szokásokat. Ha autentikusan akarsz élni ahogy ők akkor menj törökbe palit fogni
2020. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem csak az a kérdés, hogy tartja-e a szokásokat, hanem hogy miféle szokásokat. Iszlamista? Turanista? Ateista? Liberalista? Kommunista? Tengrista? KPOPista? Feminista? Csadorista? A törökség nagyon nem egységes világnézetű, kultúrájú, mentalitású népesség. Hatalmas a szakadék a másképp gondolkozó politikai táborok, országrészek, nemzedékek között. Lehet mondani róluk emezt és amazt, és persze igaz is, csak közben meg a másik fele pont az emez és amaz ellen küzd egész életében. Sértés mindenkit így egy kalap alá venni. Majd az illető eldönti konkrét személyről kivel áll össze, és kivel nem.
2020. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél gyrost és mosolyogj...
2020. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én pedig egy olajsejk herceget akarok. Hol kell leadni a rendelést?
2020. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Ne nézz annyi tévét.
2020. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6 . :(
2020. aug. 29. 23:32
 8/15 anonim ***** válasza:
Török Gábor nős?
2020. aug. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

En nem tudom elkepzelni, hogy emberek fejében mik vannak arról, hogy mi itt hogy elunk Törökorszagban, de konkrétan ijeszto ez a sok butaság. Csador? :D Ki hord itt csadort? Legalább annyi koze van a csadornak a törökökhöz, mint a magyarokhoz.

Kérdező, ha van kérdésed, írj nyugodtan inkább privátban.

2020. aug. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
40%
Szia!Nekem török a barátom.Kerülünk mindent ami sertéshús vagy származék.Nem isznak alkoholt.Másra nem kell figyelnem.Ez az én országom itt ő alkalmazkodik.A badoon ismertem meg .A barátai még hirdetnek. ;) Ha már az esküvőnél tartotok a nagykövetség oldalán találsz tájékoztatást arról, hogy milyen papírokat kell kikérnie Törökországból hogy be tudják jegyezni a házasságot.Hamar meg szokták kérni a csajok kezét,de vigyázni kell velük, mert náluk lehetséges a többnejűség.
2020. szept. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!