Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg ezért nem használják...

Tényleg ezért nem használják már a fiatalok a facebookot?

Figyelt kérdés
Mert tele van kényszeresen okoskodó de magukból állandóan hülyít csináló 40-50+os idősebbekből? Vagy más az oka?
2020. szept. 2. 13:43
 1/8 anonim válasza:
92%
Szerintem nem, mert ha valakire nem vagyunk kíváncsiak, akkor ki lehet követni és nem jelennek meg a bejegyzései, a megosztó kommentek olvasását is lehet ignorálni. A probléma azzal van, hogy rájöttünk arra hogy egészségtelen mechanizmusokat vált ki a túl sok facebookozás, mert elkezdjük az életünket másokéhoz hasonlítani, mivel mindenki egy tökéletes képet alakít magáról az oldalon, ráadásul rengeteg hirdetés van, amitől sokan rengeteg haszontalan dolgot vásárolnak. Összességében az a probléma, hogy elégedetlenné és depresszívvé tesz sok embert, és szerintem sok idősebbet is, csak nem veszik észre. (20/L)
2020. szept. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"A probléma azzal van, hogy rájöttünk arra hogy egészségtelen mechanizmusokat vált ki a túl sok facebookozás"


Most fiatalokról beszélek, főleg 18 alatt.


Ők ezeket ugyan úgy megkapják, csak már tiktokon, instagramon meg tököm tudja miken lógnak.

2020. szept. 2. 15:01
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Inkább az össztársadalmat nézve mindenki hajlandó magáról mn. 15 percben h*t csinálni csak azért, hogy szerepelhessen egy cseppet.
2020. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
48%
Első válaszoló vagyok. Ha arra gondolsz, hogy miért pártolnak másik közösségi oldalra, akkor szerintem azért, mert a facebook elég hivatalossá vált, osztálycsoportok vannak az osztályfőnökkel együtt, későbbiekben a főnök is megnézheti a profilt, ezért nem lehet akármilyen hülyeséget kirakni. A többi oldalt sokkal jobban lehet irányítani, már az elején el lehet dönteni kit akar követni az ember, sokkal informálisabb és jobban személyre lehet szabni.
2020. szept. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Mert a Facét már anyu-apu is ismeri és nem tudja a 13 éves Annácska szabadon kipakolni a push uppal feltolt cicikéjét meg a kacsaszáját.

/akinek nem inge, tudjátok.../

2020. szept. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem nagyon használom már, mert elegem van nemhogy az okoskodókból, hanem inkább ezekből az influencerekből, meg internetes celebekből, akiknek bejött az élet és ezzel villognak, legyen az akár az álommelójuk, amiről más sokszor csak álmodozhat, legyen az akár a nyaralásuk, vagy éppen csak az ultramodern kaja az asztalukon.
2020. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kiadta egy csomó felhasználó adatait Orbánék kérésére. És akkor USA-ról még nem is beszéltem. Szar kémkedős, nem jól optimalizált app
2020. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fiatalokról beszélünk, 13-16 éves korosztály. Ők pont leszarják hogy hogy adott el adatokat a Facebook a Boston Analyticsnek vagy hogy hogy befolyásolták az amerikai választásokat...
2020. szept. 2. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!