Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan használjátok Facebookot...

Hogyan használjátok Facebookot? Mindennap megosztok valamit? Szerintem ez túlzás folyton megosztogatni én nagyon ritkán osztok meg valamit akkor is csak 1-vagy kettőt

Figyelt kérdés
Ti
2020. aug. 5. 19:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha látok valami nagyon komolyat. Statisztikailag havi 1x-2x, de az már tényleg ütős.
2020. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem osztok meg vagy posztolok, inkább csak fogyasztom rajta a tartalmat. Néha kommentelek hírek alá, de csak ha úgy érzem, hogy van erőm és kedvem feleslegesen vitázni emberekkel. Zárt csoportokba szoktam posztolni néha, ha van valami konkrét dolog, amire ott kaphatok választ vagy csak beszélgetni akarok róla emberekkel, akiket szintén érdekel a téma.

A saját oldalamon csak a profilképemet szoktam cserélni 1-2 évente, hogy releváns legyen, illetve a legnagyobb életeseményeket szoktam frissítani.


24/F

2020. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Elnézve az ismeröseim.soha nem is latom a posztjaikat mert több csoportban is benne vagyok akoz meg pörögnek ezerrel. Kb 20 csoportos poszt utan ha latok egy posztot ami ismeröstöl van.


Màr elkezdtem egyenkent rakeresni az adatlapjaikra hogyhogy nem latok posztokat tölük? Kb havi posztjaik vannak csaj es az nagyon a maximum.


Vagy kikövettem öket màr reg.

2020. aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
*azok
2020. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem osztok semmit, nem posztolok naponta képet magamról vagy arról, hogy itt meg ott voltam ezzel meg azzal, ezt meg azt ettem, mert kb senki le se sz*rja. A Facebook már rég nagyon unalmas. Mást sem látsz csak egymás alatt ugyanazokat a képeket, instagramm ugyan ez. Mindkettő lejárt lemez. Tiktokkal együtt. Meg inkább ne is beszéljünk róla. Az se normális aki azt nézi állandóan. Jó egy kettő videó egész jó, de az is csak magamutogatásról szól. Bár az a baj, hogy lassan az összes közösségi oldal.
2020. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én magamról nagyon ritkán posztolok, inkább állatmentéssel vagy állatörökbefogadásról posztolok hátha segít nekik, ez kB össze vissza szokott lenni, lehet havi 3x, 1nap 2x eléggé változó. Se vicces dolgokat se mémes fotókat semmi ilyesmit nem posztolok. Profilomon azt sincs kinnt, hogy hova jártam suliba vagy hol lakok vagy hol dolgozom.
2020. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
2-3 évente 1x rakok fel egy új profilképet, de ezt leszámítva nem szoktam magamról megosztani semmit. Csak beszélgetésre használom.
2020. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Leszarom a Facebookot. Regisztrálva vagyok, de egy kezemen megszámolom hányszor posztoltam. Adathalász banda.
2020. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
A Facebook-on lassan minden nem túl hétköznapi dologért profil felfüggesztést kapsz már, mert a "rendszer" úgy ítéli meg, hogy biztos spambot vagy.
2020. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokat kommentelek, főleg poén csoportokban mások szórakoztatására, de néha eszmecserézek is. Megosztani a profilomon nagyon ritkán szoktam dolgokat. Ott is főleg mémeket.
2020. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!