Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi értelme van az élő szobroknak?

Mi értelme van az élő szobroknak?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért jött be divatba ez a dolog. Külföldön már régen is láttam, de már itthon is egyre gyakoribb. Lehet én vagyok elmaradott, de miért jó az, hogy egy ember befesti magát és mozdulatlanul áll aztán ha adnak neki pénzt, csinál valamit? Mert az, hogy vannak utcazenészek, akik a tehetségükkel akarnak pénzt keresni, megértem. Ráadásul kellemes is, mert hangulatot ad a városnak. A szobrokkal sincs bajom, hiszen az is művészet kifaragni, megformázni. De ez az elő szobor nekem kifejezetten érthetetlen és inkább kellemetlen érzés fog el, mikor ilyet látok.

2020. szept. 8. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez is a művészet egy ága, a színészet. Ahogy az utcazenészeknél, itt is van aki jól csinálja, van aki nem. Csak az a baj, hogy míg a zenét hallgathatod ameddig csak akarod, aztán eldöntöd, hogy mennyit ér neked, az élő szobor nem csinál semmit, amíg nem adsz neki. De ezt leszámítva nincs bajom velük.
2020. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
AZ élő szobor vállalja, hogy mindene elzsibbad, fáj, tűri a meleget, hideget, esőt, vakító napsütést - ezeket tudom bennük értékelni leginkább, és persze érdekesek.
2020. szept. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!