Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Félek a forgalmi vizsgátol...

Félek a forgalmi vizsgátol ugye még messze van kedd?

Figyelt kérdés
Idegesít hogy kedden vizsgazok. egyeszer már bújtam. Nyugtassatok kérlek 🙂

2020. okt. 1. 11:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Én holnap vizsgázom harmadjára. Pedig jól megy de az idegesség mindig rá tesz és tök bamba vagyok a vizsgákon 😂
2020. okt. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
11-es levizsgáztál?
2020. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Nem sajnos. 9 hibám lett. Szakadt az eső, elbambáztam. Nagyon bánt, majd tavasszal újra megyek. 8 hónapos terhes vagyok már nem kapkodok baba előtt.
2020. okt. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
100%
De 9 hibaval meg atengednek nem?(előző vagyok) ugytudom hogy 10-nel van bukás.Én is hasonlo cipőben voltam Februárban mint te szülés előtt 1 héttel vizsgáztam.Természetesen nem sikerűlt,aztan betett a Korona nyavaja..és még mindíg nyögöm.Nekem a 4.-ik próbálkozásom lesz majd se az is csak Novemberben sajnos. :(
2020. okt. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
A megengedett hibavonalak száma 10, így 11-es, valószínű az egyik hibavonal azért került behúzásra, mert azonnali bukást jelentett.:( De gondolom a hamarosan megszületendő babád kárpótol a vizsgàért, sok boldogságot és jó egészséget nektek! Aztán tavasszal ügyesen levizsgázol.:)
2020. okt. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Igen valószinű hogy volt valami olyan pedig oktató se nyúlt bele és a papiron 9 van írva. Végig vezettem és amikor vissza értünk a ki induló helyre közölte h nem sikerült. Inkább állított meg volna az utcán és nem reménykedem végig. Az a baj hogy jövő júniusban jár le a 2 éb kresztől nekem így egy utolsó próbát teszek tavasszal es ha nem jön össze akkor annyi sajnos. Nem kezdek előről mindent az biztos.
2020. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Nekem is 4. Lesz majd egyszer. Csak kicsit elment a kedvem tőle.
2020. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
16-os: De ha nálad van az értékelő lap, akkor látod, milyen hibavonalak vannak behúzva. A jobb oldali 2 oszlopban vannak azt hiszem azok a hibák, amelyek automatikus bukást jelentenek. Ha ott nem szerepel hibavonal, hanem a többinél 9, akkor az nem bukás, még a 10 sem. Annyi a megengedett. Furcsa, hogy az oktatód nem mondta el a bukás okát. Egyébként nem fair a vizsgabiztostól sem, hogy hagyta, vezess vissza, szólhatott volna korábban...
2020. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Majd kikeresem, mérgemben összegyűrtem 😂 hát gondolhatod milyen szrul esett, vissza értünk azt hittem h siker, erre pofára esés
2020. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető... De azért is furcsa ez az egész, mert azonnali bukásnál rögtön szólnak, hogy ez meg ez van, cseréljen helyet az oktatóval. Az is szemétség, ha összegyűlik a max. hibapont, ő már tudja,mégsem szól..m
2020. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!