Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Félek a forgalmi vizsgátol...

Félek a forgalmi vizsgátol ugye még messze van kedd?

Figyelt kérdés
Idegesít hogy kedden vizsgazok. egyeszer már bújtam. Nyugtassatok kérlek 🙂

2020. okt. 1. 11:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Hát igen, eddig szóltak hogy álljak meg és csere. Nem éreztem azt se h utolsó pillanatban tettem volna valamit. Csak ezem agyalok pedig el kéne már engednem.
2020. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Persze, el kell engedni, csak azért munkál az emberben a dolog, nem olyan egyszerű nem foglalkozni vele. Azért ha még megvan az a lap, mindenképp nézz rá.
2020. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Na megkerestem, a közleledési helyzetet nem ismeri fel és egy csomó téglalapot rajzolgatott a papírra 😂 de élvezte a vizsgámat 😂
2020. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez tipikusan a "nesze semmi, fog meg jól"... Legalább segíthetett volna azzal, hogy elmondja, mire gondol pontosan, vagy ha ő nem volt rá képes, akkor az oktatód. Kicsit olyan, mintha eldöntötte volna, megbuktat, és behúz valami hibát, amit utólag nem tudsz cáfolni. Mert sok olyan hiba van, amiről tudja az ember, hogy elkövette.
2020. okt. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
*fogd
2020. okt. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
100%
Nekem is ugyanez lett beírva az első vizsgámon, hogy a közlekedési helyzetet nem ismeri fel, de én megálltam a zöldnél és rögtön félreállított. Neked lerajzolta a helyzetet ?
2020. okt. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
100%
Én ugyanígy jártam visszavezetettek a központba közben meg már megbuktam.Hatalmas csalódás volt mert ha visszafele is te vezetsz az sikert jelent.Ott közölték szépen hogy megbuktál.Hát igazán "felelmelő" érzés volt..
2020. okt. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
17-es én is negyedjére futok majd neki de nemtudom hogy akarok e még mégegy csalódást..
2020. okt. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
100%

Nekem ma lett meg 4. próbálkozásra. Országutat húztam, szakadt az eső.

Ugyanaz a vizsgabiztos volt, mint aki a 3. vizsgámon megbuktatott kicsi oldaltáv miatt. Ma is kicsi volt, de parkoláskor, és csak hibavonalat húzott be

2020. okt. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!