Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elsősegély vizsgától mennyire...

Elsősegély vizsgától mennyire kell tartanom? Pécsen a vöröskeresztnél fogok vizsgázni. Kresz, Forgalmi megvan márcsak ebből kell vizsgázzak és ettől félek a legjobban. :/ Aki esetleg Pécsi és a vöröskeresztnél csinálta milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
2020. szept. 5. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tanultál rá és tudod az újraélesztést, akkor semennyire.
2020. szept. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

HA a tételekre tudsz válaszolni, és megy az újraélesztés akkor nincs para..

Csak teszt kérdésként, Mit jelent a sokkos állapot, hogyan ismered fel, illetve, mit kell tenni ebben az esetben?

Vagy hasi sérülés esetén, mit kell tenni?

2020. szept. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak készülj fel rá, és vedd komolyan. Sokszor fogod azt gondolni, hogy ez hülyeség, de azt úgy fogják kérdeni. Nálunk az egyik csaj azért bukott meg, mert azt mondta, hogy eljárna egy nagy hasmagasságú terepjáróval az elütött eszméletlen sérült felől. Nonsense, de így kérik. Ha odafigyelsz órákon akkor nem kell tartani tőle, és főleg ne pánikolj, mert láttam olyat, aki azért rontotta el, mert beparázot, órákon meg tök jó volt...
2020. szept. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Átmentem, de szerintem kifogtuk a legbzibb vb-t, 45-ből 40-et meghúztak.. Tapló köcsög volt röviden. Legalább többet nem kell látnom a hányadék fejét. Úgy nézki kell a pénz nagyon ennek a városnak.
2020. szept. 11. 19:18
 5/6 anonim válasza:

most mi a vizsga menete?

Most megyek majd én is.

Lélegeztetés stb van? Vagy csak mellkaskompresszió?

2020. szept. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
senki, sehol?:D
2020. szept. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!