Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kedden lesz a forgalmi vizsgám...

Kedden lesz a forgalmi vizsgám, de már most nagyon izgulok. Ma tudtam meg, hogy 12-kor kerülök sorra. Nektek hány órakor volt a forgalmi vizsgátok és milyen volt akkor a forgalom?

Figyelt kérdés

2020. máj. 29. 09:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8:40-től volt, az pont egy kevésbé forgalmas időszak, de szerintem 12-kor sem lesz túl nagy. Egyébként ha mégis, akkor se aggódj, még jó is lehet, hiszen ha nem lehet haladni a sok autó miatt, lehet, hogy végig sem kell menned a vizsgaútvonalon, mert nem fog beleférni az időbe. Sok szerencsét:)
2020. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm!😊 Az a baj, hogy ha egyet hibázok, akkor utána folyamatosan jönnek majd a hibák, ahogy ismerem magam. Pedig már nem megy annyira rosszul a dolog, csak néha figyelmetlen vagyok.
2020. máj. 29. 09:52
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg odafigyelni és koncentrálni. Ne izgulj mert az a legrosszabb. Próbáld úgy kezelni a helyzetet mint ha simán órán lennél az oktatóval, a vizsgabiztost meg tekintsd úgy mint ha egy utasod lenne. Tudom könnyű mondani, de ezen én is átestem.


A forgalom meg attól függ milyen környéken lesztek. Én anno reggel 9 kor vizsgáztam és volt forgalom azért rendesen, de nem pánikoltam be. Eleve amikor tanultam jóformán forgalmas időszakokban volt ez, és ahhoz szoktam hozzá.

2020. máj. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első 10:50 kor volt, nem volt forgalom, megbuktam. A második 14:50 kor volt, nagy forgalom volt, átmentem :)
2020. máj. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert keddre!

Én még nem tudom mikor vizsgázom, de az utóbbi jópár órán az 50 perc alatt is rengeteg minden történt, pedig volt, hogy 10-től vezettem, volt, hogy reggel 7 -től, volt hogy este 5 kor ma 2-3ig. Eddig ma volt a legnagyobb forgalom, de "idióta" biciklus, vagy elédvágó autós, stb. sajna bármikor jöhet.

Igaz, hogy ne sztresszelj. Én is pont ilyen vagyok, hogy ha egyet rontok, jönnek a hibák. Ráadásul a vizsgán az oktató sem nyugtathat, mert annyit mondhat csak, hogy merre menjek.

Valaki egyszer azt írta, tekintsük a vizsgabiztost egy zsák krumplinak.

Amilyen peches vagyoj, ha egyszer eljutok a vizsgáig, tuti a leghírhedtebb vizsgabiztost kapom, egy nőt akitől mindenki fél.

De én az esélytelenek nyugalmával indulok majd.

Fel a fejjel.

Mondd majd hogy sikerült!

2020. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fél nyolctól volt. Suli időben. Előtte 3 nappal tudtam meg és már akkor tisztába voltam vele, hogy nagy lesz a forgalom. A vizsgát megelőző napon mentünk egy próbát ugyanúgy reggel, mintha élesbe menne. Háát...összeomlottam rendesen, és csak álltam egy kereszteződésben azt se tudva merre nézzek. Diákok, akik suliba igyekeznek, felnőttek, akik munkába tartottak, és az iskolaszezon miatt sok-sok busz. Már ekkor elkönyveltem magamban, hogy bukta lesz.

Annyi szerencsém volt, hogy olyan útvonalat húztam, amiben volt országúti. Az oktató pedig oda irányított ki először, így kb. 8 óráig nem is voltunk városban, elkerülve a csúcsot.

2020. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem reggel volt. De szerintem délben nem lesz nagy forgalom ha szerencséd van, a legtöbb ember ilyenkor inkább ebédel, minthogy kocsiban üljön
2020. máj. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen, remélem. Mondjuk szerencsére nem olyan nagy a város, ahol vizsgázom, így bízom a szerencsében.
2020. máj. 31. 12:23
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Melyik városban vizsgázol?
2020. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok

Én ugyanígy voltam, minden apró hibám után azon kattogtam, hogy ezt mégis hogy ronthattam el és hogy kellett volna másképp csinálni, emiatt pedig jött a többi hiba is. Vizsgán ezt valahogy el kell engedni, csak arra koncentrálj ami előtted van, hiszen már úgysem tudsz mit kezdeni azzal, ami megtörtént.

2020. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!