Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyáltalán vannak még gót...

Egyáltalán vannak még gót programok Magyarországon? Igen érdekelne pár. Esetleg gótok, akik hajlandóak segíteni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a trollok úgy is megtámadnak, de mindegy. Ami azt illeti, egy baby bat vagyok, és jó lenne pár olyan "ismerős" akik gótok, vagy rocker-ek.

2020. okt. 12. 00:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Nehogy öreg gothtrollnak vèlj ,de a gót bulik a kilencvenes èvek vègère kihaltak,nem volt megfelelő lètszámú utánpótlás az új generációk között,vagy inkább emók lettek...Az öregeket flegmán ignorálták,ha jöttek egy Bauhaus vagy Siouxsie említèsèvel,szóval nem igen van már ulyen szintèr.

De a kèrdèsnèl maradva a fekete zaj fesztivál lètezne,de a covid miatt elmaradt...

2020. okt. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Semmilyen underground közösség nem maradt?
2020. okt. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Maga az underground tünt el hála pl az internetnek ,ès az ebböl fakadó kommersz vonal már nem volt olyan vonzó szerintem. Harminc ève kb. mèg ment a szórólapozás, kazicsere stb...ès minden városban volt 1-2 hetente valami "darkbuli"...persze vannak gothok, darkok meg megannyi skatulyába sorolható emberek,de mozgalomról már nem lehet beszèlni szerintem,online megy az már...

Meg amúgy is a zene a lènyeg.

2020. okt. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2020. okt. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A Fekete Zajon kívül nem tudok jelentősebbről. Azt illetően, hogy melyik városban milyen underground élet van kisebb méretben, nem vagyok képben, mert elég szobasapiens vagyok.
2020. okt. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Fekete zaj, országos gothic találkozó. De goth jellegű zenekar koncertje kb havi rendszerességgel van (nem a nagy kultbandák, de volt Drab Majesty, Molchat Doma, Kaelan Mikla stb).

Bp-n van az O2 klub, ott szoktak lenni ilyen jellegű rendezvények (eine kleine dark music).

De a fővároson kívül alig vannak. Úgy tudom, goth tali egy időben Veszprémben is volt, de nem tudom, még mindig rendezik-e. Szegeden is talán a jövő héten kezdődik valami koncertsorozat, bár az inkább a dárkabb metal műfajokat érinti. Kövesd be fb-n a Dark events Hungary-t.

Egyébként nem halt ki a szubkultúra, csak nagyon visszaszorult, és összefonódott más közösségekkel (metalosok, punkok).

Ha még érdekelne valami, írj privit.

Üdv,egy eldergoth

2020. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is goth vagyok, és jelenleg ugyanez a problémám.

Idén még az OGT is elmaradt a pandémia miatt, rendszeresen nézegetek eseményeket, klubokat, de egy ideje semmi nem aktív.

Facebookon is kerestem csoportokat, de EGYET SEM találtam, amibe csak úgy, ismeretlenül jelentkezhetne az ember, és lenne lehetősége hozzá hasonló embereket megismerni.

Érne már egy alapos újjáélesztés a szubkultúrának itthon. Mert igen, itt vagyunk, minden nap benyomunk legalább egy Sisters számot, de semmit nem tudunk egymásról, az egésznek sajnos nincs akkora kultúrája, mint Németországban, Hollandiában, az angolszász vagy skandináv országokban.

2020. okt. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Micsoda, Gelkáék feladták a Nekromantikát?


Vagy csak szünetel?

2020. okt. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, a Nekromantika megy még, csak nagyon ellaposodott.
2020. okt. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mihez képest laposodott el?


És kik szoktak Djzni mostanság? Régi arcokból ki van még meg?

2020. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!