Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valami rossz véleménnyel...

Valami rossz véleménnyel lehet rólam a környezetem ha 117 facebook ismerősből 11 ember köszöntött fel szülinapomon?

Figyelt kérdés
többen azok közül sem szóltak két szót akik régebben köszöntöttek, én pedig folyamatosan őket, ha nincs is kommunikáció év közben
2020. okt. 16. 19:31
 1/4 anonim válasza:
100%

Boldog szülinapot!


szerintem a legtöbb ismerősöd csak túlságosan el van foglalva. nem mindenki a nyuggereknek való fosbúkon éli az életét

2020. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. tény hogy viszonylag többen vannak most olyan időszakukban hogy vagy friss házasok, vagy megtalálták a nagy szerelmet, vagy nemrégi anyukák, de van aki így is tudta venni a fáradságot szóval nem értem
2020. okt. 16. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez kb normalis ennyi ismerosnek, nekem kb 400 van es 40en koszontottek fel.
2020. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MBbpg ***** válasza:
100%
Ne parázz, lehet, hogy csak ritkán használják, és ezért nem vették észre
2020. okt. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!