Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti mit tennétek, ha a "barátnő...

Ti mit tennétek, ha a "barátnőitek" elfelejtené a szülinapotokat?

Figyelt kérdés

Hát velem pontosan ez történt!

Még csak egy éve ismerem őket, akinek suliidőben van/volt a szülinapja mindent felköszöntötték de persze az enyém nyáron van, akkor már le kell sz*rni és nem kell rám időt szánni?

Ez nagyon, nagyon rosszul esett:( Ha titokban szervezkednének, arról tudnék, mert alig leszek itthon nyáron és kérdezték volna, hogy mikor jó:/

Ti mit tennétek a helyemben?



2013. júl. 2. 17:14
 1/9 anonim válasza:
74%
Ne szolj semmit ra! Mikor az ovek lesz, csinalj ugy mintha sima 7koznap lenne;)
2013. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is pont így jártam nemrég volt a szülinapom és egy nagyon jó barátnőm elfelejtette. Nem szóltam rá semmit, gondolkozom még hogy felköszöntöm e ha neki lesz. Bár úgy gondolom én nem tudnék ilyen lenni. És emellett én lennék a rossz. Én minden közeli barátnőm szülinapját tudom fejből, de elég szomorú hogy neki fészbuk kell hozzá, most épp nem volt fent pár napig és el is felejtette. Persze mindenki hibázhat, nem is olyan nagy dolog, de azért sz@rul esik.
2013. júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Hát és akkor mivan? Én rohadtul lesz@rom ki köszönt fel és ki nem szerintem ez nem nyom a latban...
2013. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha annyira vágynék felköszöntésre, szerveznék egy szülinapi bulit, ahová meghívnám őket.
2013. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőim felejtenék el,rosszul esne,de ők nem felejtik el.Az osztálytársak,meg nem barátok,és magasról teszek rá,hogy eszükbe jutok-e.
2013. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Velem egyszer olyan volt hogy a legjobb baratnom egy ismerosevel beterveztek egy kozos programom ahova engem megse hivtak. Aztan a szulinapon estejen ejfel elott 1-2 percel koszontott fel egy SMS-be.
2013. júl. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Van, aki nem tudja megjegyezni az ilyesmit, én a páromét is csak azért tudom, mert május elseje, a sajátomat tudom még, senki másét nem (anyámét tudtam, de ő már nem él). A névnapok rosszabbak, a sajátomat elvileg tudom, de nem jut eszembe, amikor épp aznap van :)

Úgyhogy én nem tulajdonítanék neki nagy jelentőséget.

2013. júl. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát csak mondták, hogy a névnapodat elfelejtettük(mert karácsonykor van) és mondták hogy a szülinapodat semmikép se fogjuk! Hát még is sikerült mivel nyáron van:(
2013. júl. 3. 11:40
 9/9 anonim válasza:
51%
Nekem egyszer elfelejtették a szülinapomat. Na, akkor rohadt mérges lettem és kitaláltam, hogy jövőre más lesz. Tehát csináltattam egy "Szülinapos" feliratú pólót, a karomra kötöztem egy "Happy Birthday!"-es lufit, a fejre ment egy Burger Kinges szülinapi korona,telefon a zsebben és közben üvölt belőle az Alma együttes-Ma van a szülinapom. Természetesen minden ismerősnek elküldve SMS-ben és e-mailban az "Én sem felejtettem el a tiéd." üzenet. Az volt életem legjobb szülinapja :D Emlékszem még idegenek az utcán is boldog szülinapot kívántak. :)
2013. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!