Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek a perzsa (iráni)...

Milyenek a perzsa (iráni) férfiak egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok jöhetnek :)

2020. okt. 29. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
A többsége nagyon perverz és a nők akaratát semmibe veszik
2020. okt. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Perverz? Honnan tudod?
2020. okt. 29. 22:58
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Szeretik szőnyegen csinálni.
2020. okt. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt hol hallottad? :D
2020. okt. 30. 01:43
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
29%

legtobb ferfi is csak targynak tekinti a not (oruljunk persze van sok aki nem)

"keleten" foleg kozelkeleten (is) meg ez "torvenybe van foglalva" szoszerint is meghozza a nok csak rabszolgak, robotok, targyak

persze szerencsere ez is kezd oszeomlani vagyis ott is van mar egyenrangusagra torekves

2020. okt. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az irániak nem olyanok, mint az arabok. Iránban sokkal “európaiabb” az emberek mentalitása. Az én párom iráni és sok iránit ismerek általa itt Pesten is. Mind értelmes, kedves, tisztelettudó a nőkkel. És nincs ilyen, hogy akkor van szex, mikor ő mondja🤣Van, hogy nekem nincs kedvem, van, hogy neki. Imád főzni, nekem sosem kell. Igaz a takarítás nem az erőssége, de én cserébe rendmániás vagyok. Kissé féltékeny típus, ez igaz, bár én is az vagyok, de volt sokkal féltékenyebb, sőt betegesen kontrollmániás magyar pasim...szóval ennek semmi köze ahhoz, hogy iráni. Meg egy bizonyos szintű féltékenység kell is a kapcsolatba.


De ez csak az én példám, minden férfi, minden párkapcsolat más.

2021. máj. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!