Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz lehet egy ducibb...

Mit gondolsz lehet egy ducibb csaj népszerű? (főleg az iskolában)

Figyelt kérdés
Amolyan mindenki vele akar barátkozni,az egész suli ismeri és rajonganak érte a fiúk és még a ruhái is klasszak...vagy ez csak a vékony lányok kiváltsága?Vagy viselkedés függő?Véleményeket kérek:)
2010. aug. 12. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem simán. de ez az ő viselkedésén is múlik!
2010. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
sztem teljes mértékben , csini rucik , légy vidám , kedves , és hiddel szeretni fognak :)
2010. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

A személyiség és a viselkedés a meghatározó, de szerintem itt is van határ, ha valaki, (nem azért mondom, és bocs ha ezzel megbántok vkit) annyira duci, hogy az már nem duci, hanem kövér, ne adj Isten dagadt... az hiába csinos akkor se fogják vonzónak találni.

Egyébként ha rólad van szó, és ez kérdés felmerül benned, szerintem megkéne fontolni, hogy jól érzed-e magad a bőrödben, vagy inkább biztosra mész és lefogysz? :)

2010. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A húgom is eléggé duci, mégis népszerű. Nagyonis. A fiúk még nem érdeklik, pedig már 14 lesz. Eddig egy fiúja sem volt, egyszerűen nem akart. :) :D Szóval igen, lehet.
2010. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy lehet.
2010. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
53%

én pont ilyen vagyok, bár nem az egész suliból rajonganak értem, de az évfolyamomba járók és alattam lévők mind bírnak :)

viselkedésfüggő, meg azért a duci is elég tág fogalom.

én a van mit fogni típusba tartozom, és ducinak tartom magam, de mondjuk egy eléggé túlsúlyos csajszi is lehet, hogy azt mondja magára, hogy duci, bár ettől még lehet olyan, mint amit te körülírtál :)

ha a kérdés rád vonatkozik, azt javaslom duplán ügyelj arra, hogy mit veszel fel, a divatban lévő cuccok közül csak azokat vedd fel amik jól állnak (csőnacit csak magassarkúval, bolerót ne felejtsd el soha :D)

ja, és legyél benne mindenben, piától ne riadj vissza, bajod nem lesz tőle :D

remélem tudtam segíteni

2010. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
Lehet népszerű, ismerheti az egész suli, rajonghatnak érte a fiúk, klasszak lehetnek a ruhái, viszont szexuálisan nem lehet vonzó. Csak azoknak, akik a kövéreket szeretik. De ők max. a fiúk 0.5 %-a.
2010. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Viselkedésfüggő, egyértelmű. Persze attól is függ, mit értesz ducibb alatt (ha gebe, aki ducinak képzeli magát, már itt sem vagyok). Amúgy járt az évfolyamomba velem együtt pár duci csaj, más körökben mozogtunk, de mind jól boldogultunk, és persze sor került a nagy elsőkre is.
2010. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, viselkedésfüggő. Csak azt utálom, hogy ha elszáll vkivel a ló. Pl. én ismerősöm duci, vagyis kövér és elég népszerű, bár nem értem miért, mert végülis jóba vagyok vele, de nem bírom elviselni, mert annyira azt hiszi, h a cukros üdítős fogyókúrájával menő és álandóan fikáz mindenkit, pedig ő sem tökéletes.
2010. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha jó fej és elegánsan viseli a külsejét.
2010. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!