Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudom elég hülye kérdés de...

Tudom elég hülye kérdés de szerintetek mi lenne az amerikai és angliai filmgyártással ha valamilyen valószínűtlen okokból az összes vagy majdnem az összes színesbőrű színész és igazából lakos visszaköltözne Afrikába, Indiába, Közép Amerikába stb?

Figyelt kérdés

Tudom lehet a kategória sem a legjobb amit ehhez a kérdéshez választottam. De tényleg érdekelne ti milyen szituációkat tudtok elképzelni így a 2020 as években amikor már konkrétan Oscar szabályzatokat is hoztak rá hogy a jelöléshez muszáj legyen kisebbségeket megjeleníteni.


De ugye már jóval ezelőtt is íratlan szabály volt hogy legalább 1-2 fekete bőrű de manapság már jóval több szerepeljen egy filmben.



2021. jan. 4. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég hülye szabály.
2021. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

[link]


Kis kiegészítés

2021. jan. 4. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!