Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyarok fehér emberek,...

A magyarok fehér emberek, vagy színesbőrűek?

Figyelt kérdés

A legtöbb magyarnak barnás bőre és arcvonása van, ami afféle átmenet az európai és a közel-keleti (pl. arab) embertípus között. Az arab embertípus is afféle átmenet az európai és az afrikai embertípus között.


Vannak amerikai rasszisták, fehér felsőbbrendűség hirdetők, akik szerint pl. a spanyolok, olaszok, görögök nem fehérek, többek között azért sem, mert katolikus és nem protestáns vallásúak, ami tipikus germán, "fehérember" vallás.



Szerintetek a magyarok fehérek vagy nem?



2016. szept. 16. 21:43
1 2
 1/12 anonim válasza:
19%
Kevered a lebarnult bőrt a természetes bőrszínnel. Örök hiba.
2016. szept. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
A magyarok a mongoloktól származnak úgy tudom, tehát sárga.
2016. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Ez pár évtizede eldőlt egy látszólag nem idevágó kérdésnél:

"A fehér szín? Igen. A fekete szín? Igen. Dejó, akkor nekünk színestévénk van!"


Egyébként mint tudjuk a világ relatív. A patkánynak denevér angyal. De kifordítva mindenki rózsaszín;)

És pont ezért értelmetlen az embereket kategorizálni!

2016. szept. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Mongoloktól származunk, azóta összefutottunk kunokkal, törökökkel, németekkel, oroszokkal..

Legyünk hát büszkék a tiszta, ősi magyar vérre!:D

2016. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2016. szept. 16. 21:52
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Néger bölcs irta egy fehér szomszédjának: -Mikor megszületek: fekete vagyok. -Mikor felébredek: fekete vagyok. -Mikor lesülök a napon: fekete vagyok. -Mikor fázom: fekete vagyok. -Mikor meghalok: fekete vagyok. DE TE: -Mikor megszületsz: rózsaszín vagy. -Mikor felébredsz: fehér vagy. -Mikor rosszul vagy: zöld vagy. -Mikor lesülsz a napon: piros vagy. -Mikor fázol: kék vagy. -Mikor meghalsz: lila vagy. Ezek után van pofád engem színes bőrűnek nevezni!!?? :DD
2016. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Fizikából tanultam, hogy a fehér nem szín.

:D


Én őseim a mai Szerbiában azaz Vajdaságban éltek vagy 450 évet ( tovább már képtelenség felkutatni) én barna szemű barna hajú hipóarcu vagyok tehát fehér. Egyik ismerősöm aki rohamnáci ( jó span de ilyen téren defektes ) ő barna szemű,barna hajú, kreol bőrű, kb. mint Dzsingisz Kán.


Eltérőek vagyunk mind, de ideológiánk is az. Van hófehér szőke kék szemű ismerösöm aki liberálisabb Gyurcsánynál is, de van cigány ismerösőöm aki Kárpátiát hallgat és Trianonos pólókba járkál.

NA? most akkor dönts. Mert ügye sorok közt olvasva ez jött le, mármint, hogy etnikum alapján ki mibe hisz... :D

2016. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

"A legtöbb magyarnak barnás bőre és arcvonása van"


Színvak vagy?

2016. szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%
Aha, fehérek.
2016. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A legböszmébb Feri válasza:

"A fehér szín? Igen. A fekete szín?"


Egyik sem szín.

2016. szept. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!