Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért útálják az emo-kat?

Miért útálják az emo-kat?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 21:04
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
67%
mert nem normálisak.
2008. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
77%
mert egy csomó stílust lemásolnak. ja és mert állandóan úgy tesznek mintha világ fájdalmuk lenne pedig még lövésük sincs róla milyen az élet.
2008. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim válasza:
79%
mert egy olyannak állítják be magukat, h ők viselik a világ terhét, meghogy jaj de depresszívek, közben abból áll az életük h sírnak és anorexiásra fogynak, és költik anyuci-apuci pénzét a cuki báránykás Vans táskákra.
2008. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
57%
Mert nem tudják mit jelent az emo és tele vannak előítéletekkel..
2008. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
71%
Mert sokszor nem lehet eldonteni az egyes egyedekrol, hogy fiuk v. lanyok... es ez elegge frusztralo, foleg ha tizenegy-nehany evesekrol van szo.
2008. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
63%
pedig vannak nagyon aranyosak,és olyanok mint a többi nem emo-s emberek.
2008. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Csak azért tettem fel a kérdést, mert én is emo vagyok és engem mindenki szeret. Egy másik emos oszt.társamat viszont nem szeretik.
2008. dec. 1. 22:30
 8/41 anonim ***** válasza:
85%
Akkor te talán azon kevesek közé tartozol, akiknek van önálló egyéniségük. Mert amúgy a legtöbb fiatal azért lesz emós, mert semmi egyénisége, ezért sajnálja magát és kitalálja, hogy neki milyen sz*r, és milyen menő lenne, ha emós lenne mert az milyen egyedi. Pedig nem az. Divatjelenség.
2008. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
23%

Egyetértek az utolsó válaszolóval és én is emo vagyok. De nem szeretem magam besorolni.


Engem a szemembe mindenki szeret, aztán a hátam mögött az emberek 50%a utál. Szánalmas...


Azt bírom még amikor hujj emo, fujj emo - de azért megb*sznám... Ezt egyes idióta pasik szokták mondani. Meg a "ha nem lennél emo egész jó csaj lehetnél" mondatok. Hát akar a f*szom plázap.csa lenni, azért hogy neki tetsszen. Különben sem járnék soha ilyen b*romarcokkal. Jaj de ideges lettem :@

2008. dec. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező.Olyan nincs h emos..Ezt tudnod kéne.Nos a válaszom a kérdésedre:Mert amióta bejött az emo 2005-ben Mo-ra és nagydivat lett a kockás azóta mindenki emo,és mindenkinek fúú deszar az élete..Vannak az igazi emok,és a pooserek(95%pooser-5%emo)Meglepően alacsony az EMOK száma,de ígyvan..Én is emo vagyok.De nem hangoztatom.myvipen a becenevem nem emogirl,az msn címem nem emocskavagyok@pooserpitsa.hu ezt meghagyom a pózereknek*.*

Nem selypítek,NeM íRoK íGy.Nem duplawézek és y-ozok.

Amióta az eszemet tudom,nagyon érzékeny vagyok.Annyi minden törtéént*.*

szüleimelválltak,tettlegesverések,barátok elvesztése,suliba b*sztatás,mert más vagyok mint ők,és tess itt vagyok magántanuló.ezlett.stb..

az előítélet..Mo.-n a tolarencia nagyon alacsony szintenvan..Ha már valaki csak egy ici-picit eltér mint mások,már kivan közösítve *.*

Gondolok itt.stílusok.bőrszín.haj(szín).stb.

a másik+ ugyee mint minden stílusban ittis vannak pooserek,de talán itt ebben a stílusban van a legtöbb divatp!csa,mert a média ezt sulykolja a tv-n,újságon,rádión stb keresztül.Nagyon felkapott lett..De szépenlassan kimegy a divatból..A divatp!csák keresnek új stílust mert ez már nem lesz olyan menő.Itt az indie stílus.Mo.-n még annyira nem ismert,de Amerikában már ez felkapottabb mint az emo..Lassan kis hazánkba is elér,és mindenki indie lesz*.*

És akkor nem leszaz,h leszólnak mert emo vagy..De ezt is miért teszik?Mert a divatp!csák.Jaaaaajjjj letört a tűűsarkuum,és feltünési viszketegségem van,hát beülök a c&a sarkába előkapom a pengét és habi felvágom az erem -.-"

És mivel ők 95%-ban vannak,mi 5..olyan mint a cigányoknál.A 95% lopcsalhazudiik.Az 5% rendes dolgozó.De a 95% miatt ítélnek..jogosan..Az 5% nem lesz világváltó*___*

A másik+ azis érdekes,h mindenki emonak vallja magát,és az a 95% myvipen iwiwen stb beceneve ilyen meg olyan szépgyönyörőegósp*csa de azért emo.......Kint képnek a vérespenge..Nembaj kinövik.És mindenki indie lesz,és megmarad az 5%..:)))

Ui.:Már nem annyira divat a kockás meg a pink fekete:))

2008. dec. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!