Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy szám Szentesi...

Miért olyan nagy szám Szentesi Éva?

Figyelt kérdés
Állandóan szembejön velem már vagy két éve a neve, és eddig következetesen elkerültem...Gondoltam, ha ilyen népszerű, megnézem miket ír. Lehidaltam. Kb, mint egy 17 éves lány szintje...erre van igény? Mitől lett így felhypeolva?

2021. jan. 27. 09:25
1 2
 11/17 anonim válasza:
10es: O meg csak celeb semmi egy nagy 0. És tudod miért? Mert a betegségéről írt könyvet azt adta el. Más rákos betegek akik felgyolgyultak nem reklámozzák magukat egy teljes könyvben. Oké felgyogyult minden oké és ennyi. Ő az tipikus olyan ember aki dolgozni abszolút nem akar csak szidni a férfiakat és eladni magát. Amikor volt a Schobert Norbis dolog akkor sem tudott érdemben vitázni vagy akármi látszott rajta hogy full alacsony az IQ szintje is.
2021. aug. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#11


Sokan írtak könyvet rákból gyógyultak, de a 99% a teljes bevételt alapítványnak szokta adni és nem azért, mert milliomosok hanem pont azért, amit írsz. Fontosnak tartották elmesélni a történetüket hátha valaki ezért megy el szűrésre, de profitálni nem akartak belőle max segíteni.

Nekem már nem szimpi Éva iszonyú ÉRDEKembernek tartom az pedig, hogy nem ment el Szandra esküvőjére döbbenet teljesen mindegy min zördültek össze. Az a barátnője fontos napja volt, ami egyszeri és megismételhetetlen, aki ilyenkor sem teszi félre a sértettségét az nem barát. Az elején még kb bírtam (évekkel ezelőtt), de mára totál ellenszenves.

2021. aug. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
12es: Igen ez igaz és mondom én ismerem a húgát és nem lehet különb nála. Rengeteg pénzzel lehuzott miközben nem szegények aztán hátat fordított nekem mert hogy vissza akartam kérni. Elmebetegek. Az ilyen emberektől férfi létemre hiába nők hányok.
2021. aug. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Nekem is feltűnt hogy mindig más emberekkel veszi körül magat, mindig más felé dorgolozik. Eleinte szimpatikus volt de emiatt nem. És amikor Szandrával barátkozott tetszettek a beszélgetéseik Szandrát egy iszonyú jófej, kedves, okos teremtésnek gondolom, mikor lett barátja Szentesinek szinte abban az időben ők már nem is barátkoztak. Szandra pedig kitett egy cikket a toxikus barátságokról szól....érdekes.
2021. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

#14


Egy idő után azért gyanús ha valaki mindenkivel ideig óráig van csak baráti viszonyban rá pedig kifejezetten jellemző közeliekkel lesz rosszban egy pillanat alatt ( pl. :Éva mennyit segített a könyveinél, de az edzőjét is hamar elfelejtette, ahogy T. Vera is amilyen nagy barátnő volt mára sehol nincs és lehetne folytatni).

Nekem mára teljesen ellenszenves Éva sajnos.

2021. szept. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
69%
Azért a gyógyult rákos emberek leteszik az alkoholt, meg a bulikát egy életre... Ez meg...
2022. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Ő az az alkoholista ráktúlélő, aki annyira kimaxolta a nincs méhem, mert rákos voltam imázst, hogy mostanra már unalmas lett, és senkit nem érdekel. Ezért most bő 5 évig az anyja halálával fog futni a sajtóban. Szintén alkoholistaként. Ez a része sosem változik.
2022. febr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!