Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányokat kérdeznék elsőrorban,...

Lányokat kérdeznék elsőrorban, hogy mennyire ismert itthon a Lunarpunk?

Figyelt kérdés
Van ilyen itthon, hogy például kivonulnak főleg nők az erdőbe teliholdkor, vagy van egyáltalán olyan akit érdekel a Lunar, vagy Solarpunk? Elméleti szinten mennyire érdekelne egy olyan közösség, ahol ilyen témákkal foglalkoznánk főként, egyelőre csak egy facebook csoportban például?

2021. febr. 5. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én még soha nem hallottam erről a bizonyos Lunarpunkról. Sem ismerőseimtől, sem idegen emberektől. Szóval az én ismeretségi köreimben nem ismert.

Elméleti szinten érdekelne, szívesen megtudnám, miről szól egy ilyen közösség, az emberek benne, jól lehet tanulmányozni ezt, viszont gyakorlati szinten nem hiszem, hogy érdekelne.

2021. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. Nem ismert. Nem érdekelne. Anyámat érdekelné ha tudna járni, de mozgáskorlátozott.
2021. febr. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!