Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan ember aki önmagáról...

Van olyan ember aki önmagáról csinál egy honlapot, hogy felfedezzék?

Figyelt kérdés
Vagy így egyáltalán lehet valaki híres,népszerű?A válaszokat előre is köszönöm:)
2010. aug. 17. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek, pl. a fotósok körében népszerű ez a módszer. :-)
2010. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted ezt,hogy a fotósok körében?
2010. aug. 17. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl. galéria jellegű weboldalakat készítenek saját fotóikból, régen ismertem néhányat, de sajnos tönkrement az a winchester, amelyikre elmentettem.
2010. aug. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Írjatok mééég:)
2010. aug. 17. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem csak a fotósok, hanem akik pl.: írnak, zenélnek, festenek, vagy bármilyen más művészeti ágban tehetségesek, csak még nem fedezték fel őket, reklámozhatják magukat ilyen módon.

Szerintem így is lehet valaki híres, csak kellő helyeken kell reklámozni az oldalt (hogy olyan emberek is felfigyelhessenek rá, akik ebben érdekeltek, pl managerek, filmesek, kiadók stb, stb) , és persze az illetőnek tényleg tehetségesnek kell lennie ^^

2010. aug. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi Roxana!!
2010. aug. 17. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!