Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit vegyek egy olyan barátnőne...

Mit vegyek egy olyan barátnőnek születésnapjára, aki semminek se örül?

Figyelt kérdés

Eddig bármivel leptem meg, mindegyiknél úgy tett mintha örülne neki, de aztán sose használta őket (sminkek, ékszerek) csak bedugta a fiókjába. Legutóbb úgy döntöttem, hogy kicselezem és nem veszek csak úgy találomra valamit neki. Egy boltba rámutatott egy nyakláncra, hogy az milyen gyönyörű, hogy neki nagyon tetszik. Erre megvettem neki, aztán mikor kibontotta az ajándékot, láttam az arcán, hogy nem nagyon örül, olyan erőltetett volt a mosolya, és 3 hónap alatt láttam rajta 2x a nyakláncot (ebből egyszer mikor megkapta, akkor vettem rá, hogy vegye fel)

Na, a lényeg, hogy ti mivel lepnétek meg a születésnapján?

Egyébként 20 éves


2011. júl. 12. 11:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
én elmennék vele valami közös programra, amit szeret csinálni, olyanra. Azt csak élvezné - lehet akár cukrászda, de lehet valami extrább is.
2011. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
hát igen. az ilyen emberek idegesítőek. :) de én úgy vagyok vele, hogy egy születésnapi ajándék nem feltétlenül kell hogy olyan legyen, ami szükséges. próbálkozz valami vicces dologgal, vmi kis hülyeséggel, amit magának soha nem venne. vagy pedig süss egy tortát. ilyesmi. és persze ne sértődj meg, ha az egoizmusa miatt nem értékeli, hogy egyáltalán veszel neki valamit.
2011. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Ha semminek sem örül akkor semmit. Ha ilyen buta, hogy még a jó szándéknak sem örül, hiszen abból meg szeretetből adod amit adsz akkor pukkadjon meg.
2011. júl. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy szimplán nem szereti az ékszereket... :) Mondjuk ezt Te tudod jobban, csak ötlet. Ha olvasni szeret, könyvutalvány. De a legjobb tényleg elmenni valahová közösen.

Az nem fordulhat elő, hogy csak Neked jön le így? Örül az ajándéknak, csak nem tudja jól kimutatni... Hmmm?

2011. júl. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%

Én ezek után semmit nem vennék neki. Megmondnám, hogy mivel eddig se örült semminek, ezentúl nem is próbálkozok semmivel. Felköszöntöm de ennyi.

21/L

2011. júl. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%
Semmit. "Isten éltessen" azt jónapot!
2011. júl. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, szép, szép a nyaklánc, de van egy ezüstláncom, mindig azt hordom, úgyhogy tök jó, hogy kaptam nemrég egy nagyon szépet, mégsem fogom hordani, max alkalmakra. Emiatt a sminkcuccoknak vagy ékszereknek nem tudok úgy örülni, mert nem használom őket. Ami viszont nekem pl bármikor jöhet, az a színházjegy, de ha szeret olvasni a barátnőd, akkor esetleg könyv.. szóval vmi olyan, aminek "hasznát" tudja venni. Ha sütni szeret, akkor vmi vicces sütőforma például.
2011. júl. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
Csokit. Azt legalább megeszi.
2011. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
11:41 vagyok, igazából egy doboz csoki is bőven megteszi szerintem, vagy amit írtak többen, egy közös cukrászda, agy ilyesmi.
2011. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
egy csokor virág :)
2011. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!