Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emberek még olvasnak...

Az emberek még olvasnak könyveket?

Figyelt kérdés

2021 írunk és arra lennék kiváncsi, hogy ti, vagy úgy mások az emberek egy bizonyos százaléka, még olvas könyvet?

Vagy mennyire nyitottak egy új könyv megjelenéséről?

Vagy egy új könyvsorozat :)



2021. márc. 3. 20:47
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
87%
Én is elég sokat olvasok mostanában, igaz, ebook-on. De szerintem a jelenlegi helyzetben egy tökéletes kikapcsolódási forma. :D
2021. márc. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Cortez.felesege válasza:
100%
Fiatal pelda vagyok ra h igen meg altanos iskolaba jarok es az osztalyombol -7-8 is olvasnak oke lehet h nem egeszen a mi korosztalyunk a triller, horror es egyebb konyvek, de olvasunk konyv formatumban
2021. márc. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú olvasási statisztikák vannak, de ez egyben arra is fényt derített, hogy nagyon sokan olvasnak (még mindig?) könyveket.


Én például szakkönyveket olvasok, mert azt a tudást, ami bennük van, így a legkönnyebb és legkényelmesebb beszereznem. Monitoron olvasni nem szeretek, videókra nem tudok olyan hosszan figyelni, mert számomra túlzottan passzív tevékenység, és elkalandozom közben, a könyvek viszont éppen alkalmasak erre.


A fontos dolgokat pedig aláhúzom benne, majd kijegyzetelem, és ezzel gyakorlatilag meg is maradt bennem a lényege, illetve lett egy saját vázlatom, amit bármikor átnézhetek.

2021. márc. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2021. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!