Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Borsodiak! Hogyan éltétek meg...

Borsodiak! Hogyan éltétek meg a ma hajnalban lévő Földrengést?

Figyelt kérdés
Én erre keltem és nagyon megilyedtem, először nemtudtam mi az, 19 év alatt még nem éreztem ilyet! Ti hogyan éltétek meg?
2010. aug. 19. 13:47
 1/1 anonim válasza:
Én még felvoltam 4órakor, de már félálomban. Mikor pont elaludtam volna akkor olyan volt, mintha kinyílt volna az ablak meg az erkélyajtó. Elég hülyén hangzik, de először azt hittem, hogy valaki be akar törni, mert olyan volt mondom, mintha valaki nyitotta volna az erkélyajtót. Felültem az ágyon, és éreztem hogy nyikorog és együtt remegtem az ággyal... nagyon rossz volt... ki is ment az álom a szememből rögtön :S 14/L
2010. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!