Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mikor kapjuk...

Mit gondoltok, mikor kapjuk vissza a régi életünket?

Figyelt kérdés
A hétköznapi emberek véleménye érdekel. Mire alapozzátok a gondolataitokat?

2021. márc. 30. 01:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egy pár évnek még bőven el kell telnie. Ha fel is oldják a korlátozásokat, maszkot szerintem még sokáig fogunk hordani.
2021. márc. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

Azt mondta Gulyas Gergely hogy par hetet kell mar csak kibirni.

A baj hogy mindig ezt mondjak.


En 2 evre tippelek mert sokaig nem fenntarthato az hogy a turizmus nem mukodik mert bizonyos varosok, orszagok ebbol elnek. A szorakoztatoipar is nagy bevetelekre tesz szert normalis idokben. Az eloadok a lemezeladasbol nem elnek meg, csak ha koncerteznek.

Rengeteg dolog van amit nem lehet maszkban megoldani. Pl uj filmet forgatnak akkor oda is kell maszk a szineszekre? Ha nincs maszk akkor meg a szineszek meghalnak covidban? ugya mar...

Az hogy van hogy etterembe ulve nem terjed a virus mikor kajalsz de mashol meg igen? Az ettermek sem orokre zarnak be mert nagyon jo uzlet nekik az hogy foznek ott jo penzert az embereknek, foleg a fine-dining ettermeknek jo ez.

Szorakozohelyek? dicsok? majd ugy mennek a fiatalok discoba hogy maszk van rajtuk?

Vagy tanc eloadasokat is maszkban tartjak meg meg a sportesemenyeket?

Gondolkodjunk el. Sok korlatozas van ami nem atgondolt es sok kerdest felvet.

2021. márc. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nyartol. Spanyolnatha 2 ev alatt lement...
2021. márc. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Amíg eltűrjük h bolondot csinálnak belőlünk...
2021. márc. 30. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maga a vírus még egy év. Ennek a hatásai 5 év. De kívánom, hogy ne legyen igazam.
2021. márc. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

"Spanyolnatha 2 ev alatt lement..."


Igen, de akkor hagyták is, hogy lemenjen.

Most "küzdünk", egy vírus ellen... A rák ellen több lenne az esély.

2021. márc. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 everlight ***** válasza:
55%
Soha,kitalálnak mindig valami kamujárványt,hogy elszegényítsék az embereket,hogy 1 zsák krumpliért meglehessen venni a szavazatukat.Amíg nem történik fosztogatás,politikus lincselés addig örökké húzzák.Egyszerű a bírságokból adót beszedni,amiből az ingyen élő politikusok elélnek vígan.
2021. márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
A régi életünket? Szerintem soha. Mikor volt olyan, hogy valamilyen okon történő felfordulás után az emberek visszakapták a régi életüket? Sosem. A világ változik, mindig is változott. Annyi igaz, hogy ma talán gyorsabban, mint régen, de ma már az emberek is sokkal könnyebben veszik a változásokat mint régen, fiatalon meg pláne. Lesz még majd jó, meg jobb is, de én nem hiszem, hogy lenne még bármikor is pont ugyanolyan, mint a vírus előtt volt.
2021. márc. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
Tetszettek volna pár tízezren kimenni tüntetni 15.-én ,ja,nem?Akkor viszont pofa be!
2021. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem SOHA! Az nem élet, hogy havonta majd oltakozhatsz életed végéig..
2021. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!