Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a szülők...

Miért van az, hogy a szülők mindig a tömegközlekedési eszközön etetik a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Leülnek, már elő is kerül a nasi, maszkot le, maszatos kézzel fogdosnak, nyitott szájjal zabálnak(nem, nem esznek). Ez csak Magyarországon szokás?

2021. ápr. 5. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Magyar szokás. Amúgy én már legalább 15 éve nem láttam ilyet a BKV - n.
2021. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Mert hol etessék? Anyám busszal hordott 70 kmre kórházba, ott egy órát gyalogoltunk 40 fokban, vagy -10-ben, aztán vissza megint egy óra séta, és 70 km megint haza. Egy hely van kb ahol le lehet ültetni normálisan etetni a gyereket, az pedig a busz. Persze ehettem a kórházban is, de reggel 7-től délután 4-ig az nem volt túl sok. :) Egy 4-7 éves gyerek nem fog neked amúgysem séta közben enni.

Tudom, nem mindenki utazik egész nap, kilehetne bírni, de ha a te gyereked éhes lesz majd, és már a faxod kivan, mert például a második vonatod csúszod le, vagy egyszerűen mindketten nyűgösek vagytok, a te gyereked is ott fog enni majd, ahol csak akar, csak maradjon nyugton. :)

2021. ápr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem a kutya, cica nem eszik tömegközlekedésen, megvan a helye és az ideje.

Sajnálom, hogy a kórházba kellett járnod. Természetesen ez a helyzet más, mint amikor csak ezzel foglalják le a kölyköt az áprilisi napsütésben.

Én sajnos, mind a BKV-N és a vonaton rendszeresen találkozom ezzel, ma pl. 3x

2021. ápr. 5. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a felnőttek is simán zabálnak, a gyerekektől mit várunk?

Egyébként amíg nem morzsálják össze, öntik le az ülést, addig engem nem zavar.

2021. ápr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A vonaton szabad enni-inni.

BKV-n csak tiszta vizet inni, amikor nagy a meleg.

2021. ápr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!