Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Random emberek mostanában...

Random emberek mostanában miért kezdtek el nekem köszönni / "tisztelegni" az utcán / tömegközlekedési eszközön?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagyon ismert személy, (egy nagyvárosról illetve egy kistelepülésről van szó) viszont mostanában azt vettem észre, hogy például a vonaton, vagy csak az utcán sétálva, ha találkozik a tekintetem egy idősebb emberrel (férfiakkal) akkor biccentenek, köszönnek, de olyan is volt aki mintha szalutált volna nekem a jobb kezével.


A kabátom lehet az oka? Nemrég szereztem be egy egy hosszú, kb térdig érő szövetkabátot, amit általában teljesen, állig begombolva szoktam hordani, fekete farmernadrággal, meg egy fekete magasszárú edzőcipővel. Egyébként egy 21 éves, fiatalos arcú srác vagyok.


Ismerőseimnek az egyetemen meg nem mertem még ezt elmondani, mert fixen hülyének néznének, hogy beképzelném magamnak ezeket, pedig 100% biztonsággal tudom azt állítani, hogy ez nem így van.


Valakinek lenne valami épkézláb ötlete?



2020. nov. 14. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kabátodnak semmi köze ehez.Rájuk néztél és ők köszöntek,vagy intettek a kezükkel.
2020. nov. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Paranoia
2020. nov. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha valakinek a szemébe nézel, akkor az a személy általában reagál valahogy, hogy oldja a feszültséget. Erre a köszönés a legjobb.
2020. nov. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!