Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Hogy telik egy...

Lányok/nők! Hogy telik egy napotok? Mit csináltok, ha otthon vagytok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Bár munkanélküli vagyok jelenleg, de egész jól telnek a napjaim. Reggel megnézem a Rubit az rtl-en reggeli közben, aztán takarítok egyet. Utána jöhet a lazsálás: karácsonyi témájú díszeket készítek, jelenleg is egy ágyneműhuzaton dolgozom:)
2011. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
masztizok
2011. szept. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Animegirl válasza:
Egyetemista vagyok, szóval mikor hazajövök akkor eszek, lazulok egy kicsit majd tanulok. Olvasom a kötelezőket, legépelem a jegyzeteimet.
2011. szept. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Reggel 6 körül kelek, reggelit készítek, eszünk a családdal, aztán mindenki indul, ahová kell. Délre kb itthon vagyok, megfőzök, és szépen sorban eszik mindenki, ahogy hazaért. Főzés után van 1-2 óra szabadidőm, ezt játékkal, takarítással, állatokkal, tervezgetéssel, írással töltöm, aztán egy kis délutáni-esti program a családdal. Társasjáték, beszélgetés, tanulás, állatokkal egy kis séta, mikor mi. De van, hogy mindenki egyénileg üti el a szabadidejét: tanulás, hobbi, zene, film, stb. Aztán közös vacsora, vagy az ebédből, vagy előző napok maradékaiból, vagy melegszendvics, tojás, felvágott... tehát könnyen, gyorsan elkészíthető, vagy már kész ételek. Utána elmosogatunk, mindent rendben hagyunk. Este mindenkinek szabad, filmet nézünk, vagy ki-ki a maga szobájában elvan, esetleg társas, stb. Én este szoktam 1-2-3 órát írni, ebből van egy kis mellékkereset, illetve a délutáni órákban hetente kétszer tartok korrepetálást vagy felkészítést vizsgára, érettségire fiataloknak. Hétvégén pedig közbeiktatunk kis kertészkedést is, mert az is van.

Nagyjából így néz ki egy napunk.

2011. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Reggel 9:00-ig dolgozok. aztán hazamegyek, eszek, ha van valami elintéznivalóm a városban, azt elintézem. Otthon pihenek, ez vagy olvasás, vagy alvás, vagy aktívabb pihi, pl. pakolás.
2011. szept. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most épp állást keresek, tehát sokat vagyok itthon. Idén fejeztem be az egyetemet, úgyhogy ez az elején elég fura volt, de mostanra egész jól "belejöttem".


Reggel általában tisztálkodás meg ilyenek után lemegyek anyuékhoz, babázom a tesóm gyerekével, felébredek, aztán benyomom a gépet és megnézem az állásokat, küldözgetem az önéletrajzomat reggeli közben.

Utána ha kell takarítani, akkor azt megejtem, vagy ha valahova kell menni, akkor elmegyek (mivel én itthon vagyok most, sokaknak én intézek a városban el ezt-azt), próbálok legalább valamiben segíteni itthon, ha már pénzt nem tudok adni.

Délután pihizek, net, sorozatok, játszom, vagy ami épp jön. Este általában gépezek. :D


Persze ez csak akkor van így, ha itthon vagyok. Elég sokat vagyok a párommal, hétvégén majdnem mindig, és hétköznap is egyszer-kétszer ott alszom, bár ez elég változó, az ő időbeosztásán múlik.


Tulajdonképpen élvezem ezt az életet, csak a fizetés hiányzik... :D

2011. szept. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:00


Én is ugyanígy vagyok vele, élvezem ezt a nyugodt, szinte kötelezettségektől mentes életet, de a fizetés hiányzik:D


Első voltam.

2011. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 habibi ***** válasza:

még nem kezdődött el az iskolám, így minden nap ez megy:

felkelek 7-8 körül,rendbe teszem magam, kiengedem az állataimat, sétálok egyet, reggelizem közben zenét hallgatok, aztán rajzolok/festek/olvasok/tanulok majd ebédelek, utána megyek a kutyámmal sétálni (kb. 1-2 óra, mikor milyen kedvem van) , hazaérek, akkor Tv-zek , vacsizok, sportolok és este romantikázom a párommal.

2011. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hétköznap fél7kor ébredés,zuhany,készülődés,egütt megyünk melóba párommal.Fél5kor együtt végzünk,bevásárlás,otthon együtt főzőcske,kaja,szex,majd beszélgetés vagy film közben elalvás.

Heti 1-2x eszünk kajáldában és maradunk még meginni valamit,beszélgetni.

Hétvégén később ébredés,szülők látogatása,barátokkal kimozdulás vagy elmegyünk táncolni egyet.

Takaritás közösen napi max fél óra.

2011. szept. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Én is ugyanígy vagyok vele, élvezem ezt a nyugodt, szinte kötelezettségektől mentes életet, de a fizetés hiányzik:D"


Na igen... ha az is lenne, tökéletes lenne. :D

2011. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!