Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha megnézek egy lányt fényképe...

Ha megnézek egy lányt fényképen (pl. társkereső oldalakon), gyakorlatilag 90% bizonyossággal meg tudom állapítani az arcáról, hogy diplomás-e vagy sem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Különösen a szakmunkásképzőt végzettek és a diplomások közt látok egyfajta kontrasztot. Félre ne értsetek, egyik sem jobb, vagy rosszabb a másiknál, de mégis látszik a képeken. A kérdés tehát az, hogy mik azok a jegyek, jelek, amelyek ennyire jelzik az egyén iskolai végzettségét, intellektuális beállítottságát?
2010. aug. 22. 14:36
1 2
 1/17 anonim válasza:
81%
Te tudod megállapítani, magadtól kérdezd.
2010. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
én is hasonlóképp vagyok,megnézem a maúnika sóba a szereplőket,több füle van mint foga,pofája sötétebb az éjszakánál és levágom hogy egy primitív segédmunkás állat,miért van ez?
2010. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
71%
Első válaszolónál a pont:D
2010. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igazából magam sem tudok erre konkrét választ adni. Arra lennék kíváncsi, hogy ez csupán egyéni intuíció, vagy mások is észreveszik a különbséget a vonások illetve az összbenyomás alapján?
2010. aug. 22. 14:41
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
én csak a bölcsészeket tudom felismerni, viszont 95%os hatásfokkal :D
2010. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ezzel nem csak te vagy így.


A maúnika sóban nem segédmunkások, hanem munkanélküliek járnak/jártak.

2010. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
tekintet, öltözködés, haj, szemöldök stb...teljesen más
2010. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
az intelligencia meglátszik egy emberen, úgy ahogy a sötétség is.. :)
2010. aug. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
62%
WTF utolsó:S..egy szakmunkás is lehet annyira értelmes mint pl egy diplomás...csak lehet h ő nem irodában akart egész életében dolgozni,hanem kétkezű munkát akar csinálni.Én is szakmunkásba járok még 2évem van,aztán meg irány az asztalos műhelyembe melózni.3éve jelentkezhettem volna pl gimibe vagy szakközépbe,de nem akartam irodába,meg ehhez hasonló munkát végezni..na szval arra akarok kilyukadni,h szakmunkásba nem csak sötétek,idióták járnak..
2010. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kedves 15:39 igazad van. Ahogyan azt a kérdésemben is jeleztem, nem arról van szó, hogy a szakmunkások sötétek, vagy buták lennének, mint ahogy a diploma sem okvetlenül jár együtt kimagasló intelligenciával.


A 'vizuális' különbségtétel mégis reális, vannak bizony olyan jegyek, amelyek alapján egyértelműen sugárzik az illetőről a képzettsége.

2010. aug. 22. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!