Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mwgtudtam,hogy az ügyvédem...

Mwgtudtam,hogy az ügyvédem leszbikus mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nemrég kellett ügyvédhez fordulnom,először minden renden volt. Egy fiatal,kifejezetten szép nőhöz kerültem,minden rendben is ment,de egyik nap épp a városban sétáltam mikor megláttam a nőt és egy másik nő kezét fogta,először csak azt gondoltam biztos jó barátnők,de egy darabig figyeltem őket és megláttam ahogy csókolóznak és hosszú percekig ölelik egymást. Eléggé kiakadtam,azért ügyvéd létére azt hittem erkölcsösebb de ez undorító.Szerintetek a következő találkozón megemlítsem neki? Vagy keressek másik ügyvédet?

2021. máj. 12. 11:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


Nem értem, hogy emiatt miért kell lecserélni az ügyvédet?

Ha jó ügyvéd, és rendesen teszi a dolgát, akkor minden a legnagyobb rendben van!

Emiatt fölösleges új ügyvédet keresni!


Ez ügyvéd, és nem pedig egy olyan személy, akit túlzottan be kellene engedned a magánéletedbe!

Ez az ügyvéd magánélete, ami csak rá tartozik, és nem az ügyfeleire.

2021. máj. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Te akartad felszedni azért zavar?
2021. máj. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
A szexualitás magánügy. Azzal törődj, hogy a munkáját jól végzi-e.
2021. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Mi köze a szakértelemnek a szexuális beállítottsághoz??? :-O :-O
2021. máj. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%

" ügyvéd létére azt hittem erkölcsösebb de ez undorító.Szerintetek a következő találkozón megemlítsem neki? "



Mit szólnál hozzá, ha legközelebb azzal indítana nálad, hogy látott téged az orrodat piszkálni / a töködet vakarászni / stb. stb....?????


Te valami önjelölt erkölcs-csősz vagy amúgy??????

2021. máj. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Az addig oké,hogy mindenkinek van magámélete,de akkor is a leszbikusság nem normális dolog,hogy bízhatnék egy olyan ember szakértelmében aki ilyen gusztustalan dolgot csinál??
2021. máj. 12. 11:59
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
Szűz vagy,hogy ilyenen kiakadsz?
2021. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%

Jajjistenem....! :-D


Gusztustalan a kihányt babfőzelék! Vagy a konyhaasztalodon a macskasz.r...


:-D :-D :-D


Hány éves vagy? Gondolom, jócskán 70 fölött...

2021. máj. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
36 éves egészséges hetero férfi vagyok! Egy nőnek nem egy másik nőt kéne csókolgatnia,milyen világ ez,ahol ez a normális és én vagyok lehurrogva?
2021. máj. 12. 12:21
 10/26 anonim ***** válasza:
82%
:D Jesszus, nálatok az átkosban nem vót még ilyen, mi? :D
2021. máj. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!