Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mik a legrosszabb válaszok...

Mik a legrosszabb válaszok itt a gyakori kérdéseken, amik a legjobban bosszantanak?

Figyelt kérdés
2021. jún. 18. 11:26
A kérdező szavazást indított:
Jelentettem
Mit szívtál?
dr Orbán Viktor Mihály úr
Táncsics Radikális Balpárt
Egyéb, leirom
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Én akkor húzom magamat a legjobban fel, amikor a kérdező csak azért tart trollnak, mert nem azt olvassa tőlem, amit elképzelt a kérdés megírásakor. Elnézést, hogy én nem vagyok hajlandó belépni abba a rózsaszín, önigazoló ködbe, amiben sokan benne vannak.
2021. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egészség kategóriában van egy srác, aki mindenre azt kommenteli, hogy agydaganat. Eleinte se volt vicces, mostanra viszont kifejezetten unalmassá vált.
2021. jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Amikor szinte mindenre írja valaki,hogy kamu,illetve amikor rögtön sértegetik a kérdezőt. Nincs is olyan kérdés ahol valaki nem szól be.
2021. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Parkapcsolatokkal kapcsolatos kategoriakban sokszor van hogy a 15 - 17 eves gyerek lany keresi a 40 evesek tarsasagat vagy a 40 eves sorhasu keresi a 15 - 20 eves fiatal szuk, rozsaszin, naiv, tapasztalatlan, kihasznalhato, szeretet- es figyelemhianyos lanyokat.


Az ilyen kommenteket azonnal lepontozom, esetleg felnyitom a gyerek szemet hogy ez igy nem jo - persze 99% ban nem hallgatnak senkire csak mennek a fejuk utan, a 40 eves sorhasuakat meg jelenteni szoktam meg leszavazni, de valahogy erdekes modon meg akkor sem kerulnek tiltasra ha nyiltan vallaljak fel a kozel pedofil viselkedesuket es erdeklodesuket, sot, altalaban fel is szavazzak oket - amit meg mar vegkepp nem ertek.

2021. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Enegm az, ha van egy komoly kérdés, akár az enyám, akár másé, és szétrollkodják vagy odaírják, hogy kamu és "jelentettem"
2021. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Irigyellek"


Konkrétan égnek áll a hajam, ha valaki csak ennyivel tud hozzászólni egy kérdéshez, ezzel semmibe véve az oldal funkcióját.

2021. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"gugliz rá" ettől a falra mászok nem azért van ez az oldal amúgy meg ezeknek üzenném hogy minden kérdező ráguglizik mivel ez egy webes oldal így be kell írni a keresőbe hogy gyakori kérdések szóval
2021. júl. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. Igen. Az a másik "kedvencem", hogy valaki írja, hogy ő ezt meg az olvasta egy cikkben, téged érdekel, megkéred, hogy linkelje be, erre ő: "keress rá". De nagy dolog lenne neki egyből bemásolnia, ha már ő említette meg a témával kapcsolatban. Láttam, hogy valaki konkrétan azért szólta le a kérdezőt, mert "nem volt képes megtalálni egy cikket." Ha valaki majdnem egy regényt ír a sztoriról, mégis mit írjon be a másik a keresőbe, főleg, ha tegyük fel, a cikk angolul van?
2021. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem:

- aki mindenre odaírja, ami szerinte picit is különlegesebb sztori / nem igazolja a saját teóriáját bármiről (nőkről, férfiakról, szülőkről, pártokról stb.), hogy KAMU

- aki nem válaszol a kérdésre, hacsak nem vmi nagyon provokatív vagy hazugságon alapuló kérdésről van szó - pl. "Almáspitét akarok készíteni a pasimnak, tudtok egy jó receptet?" "Miért akarsz almáspitét készíteni? Az sz..." / Az uncsi, minden menzán lehet kapni, készíts inkább pannacottát"

- "Szakíts" / "Költözz el" anélkül, hogy tényleg megvizsgálná a témát vagy felvetné azt, hogy gondolkodjon el a kérdező, hogy nincs-e a másiknak igaza, vagy beszéljék meg... főleg, amikor piti dolgok miatt megy a vita

(nyilván vannak kivételes esetek, amikor jogos, pl. ha vkit vernek)

- ezt főleg férfi válaszolóktól szoktam látni, stílus alapján felismerni, hogy ugyanazok... amikor van egy párkapcsolati dilemma / vita: "férfi vagy, és kevés a szex? Hagyd ott azt a frigid p...t", "Nő vagy és kevés a szex? Két kicsi kezed nincs???"... nemcsak szexuális témában, minden témában kb.

- amikor vkik kifejezetten elfogult, uszító oldalakon közzétett "stisztikákat", "kutatásokat" dobnak fel érvként

- "Sunáznám"

- gagyi trollválaszolók - kedvencem a "Én elfogadom, ha ver a pasim, ha közben vesz Gucci táskát nekem és BMW-je van" és társai

- incelezés, feminácizás jogtalanul

2021. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!