Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Holnap sajnos iskola. Mi volt...

Holnap sajnos iskola. Mi volt a legjobb, és mi volt a legrosszabb dolog nyáron neked?

Figyelt kérdés
Nekem a horvátországi nyaralás, és Paddy koncert volt a legjobb. A legrosszabb pedig, öö.. Asszem nem volt semmi rossz a nyárban. Csak annyi, hogy rövid volt :(

2017. aug. 31. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb: nem vettek fel az egyetemre (de így utólag már nem bánom, mert sokkal jobb terveim vannak, hiszem, hogy igy kellett lennie)


Legjobb: egy nagyon fantasztikus táborban vehettem részt, ami megváltoztatta az életem.


18/L

2017. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is voltam, már táborban 9.osztály elején, én pedig 18/F vagyok :)
2017. aug. 31. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A legszebb élményeim az angliai körutazás és az itthoni kirándulások voltak. Szép volt ebben a nyárban, hogy találkozhattam olyan emberekkel, akiktől tanulhattam valamit mind hozzáállásban és felfogásban. Jó volt éjszakába nyúlóan szörfözni a neten, sokáig kint lenni a szabadban, együtt lüktetni a természettel. Biztos voltak unalmasabb napok is, de nem tudnék egy rossz emléket sem mondani. Hálás vagyok, hogy ezek a dolgok megtörténtek velem!
2017. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem volt "legjobb" élmény, és "legrosszabb" sem.

Jó volt új emberekkel megismerkedni, beszélgetni, magam szociális képességeit ezáltal fejleszteni. Szereztem pénzt diákmunkával, ezzel közelebb kerültem az álmomhoz, hogy legyen vmi jó használtautóm :$ (sőt, hetente 1-2x most évközben is tudok dolgozni szerencsére).

Jó volt a haverokkal ets2-n, mc-m játszani, hülyülni :)

De nem mentünk el nyaralni sehova sem. Nem a pénz hiánya miatt, hiszen már hónapok óta terveztük, hanem közbejött más. Ausztriában néztünk volna körül, Bécs környékén. Éppen ezért nem is tanultam egy szem németet sem, csak néha elővettem átnézni a füzetem, néhány szót kikerestem.

Akármennyire akartam, ez nem volt az a szuperizgalmas nyár. Matek érettségire elkezdtem készülgetni, a belemet is kigépeztem, a belemet is kidolgoztam. Viszont sokat tanultam az autókról, a használtpiacról.

Röviden ennyi. Nem volt rossz a nyár.

17F

2017. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!