Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az hülyén veszi ki magát,...

Az hülyén veszi ki magát, hogyha mondjuk bárban odamegyek egy társasághoz ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
igen,ha lány vagy. szerintem. de ha fiu vagy,nem hinném,hogy ciki lenne.
2010. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ha én a társaságban lennék, sztem nem örülnék annak, hogy odajön valaki így ismerkedni. Inkább szúrj ki magadnak egy embert a társaságból, és vele próbálj meg összeismerkedni, és ő hadd hivjon oda magukhoz.
2010. aug. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, egy bárban lehet így ismerkedni..

De a társaságtól is függ, és attól is, hogyan mész oda.

2010. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó szerintem... Vegyes társaság? Vagy egynemű társaság? Pl. ez nagyon számít szerintem.
2010. aug. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább diszkóban ismerkedj,kérj föl valakit táncolni,az ő barátaival is ismerkedhetsz.
2010. aug. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nyugodtan odamehetsz, ha nem érdekled őket, mint ember, akkor észreveszed és odébb állsz. Kisebb kocsmákban és diszkókban sok a közvetlen ember. Tapasztalatból mondom. Ha iszok Én is túlzottan közvetlen leszek és odamegyek mindenkihez, ha kíváncsi rám, ha nem. De még nem küldött el senki, sőt meglepően sokszor kedvesen elbeszélgetnek velem. Persze barátokat nem hiszem, hogy lehet így találni. De haverkodni lehet.
2010. szept. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!