Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a fene történik a világgal?...

Mi a fene történik a világgal?! LMBTQ-propaganda (célpontban a gyerekekkel), keresztény-gyűlölet, fehér-gyűlölet, ...lassan már csak az abnormális / groteszk az elfogadott, a normális pedig szinte bűnnek számít.

Figyelt kérdés
2021. júl. 11. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Unalmas már ez a téma.
2021. júl. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hollófernyiges ***** válasza:
92%
Túl sok a homó és pedó a kormánypártban, kell egy kis propaganda, amivel elterelik róluk a figyelmet. De
2021. júl. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Balois válasza:
Ki mondta hogy a normális bűnnek számít? Senki sem mondta sehol, hogy csak az abnormális az elfogadott.
2021. júl. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Szomorú amikor bizonyos kisebbségek visszaelnek a jogaikkal. Pedig sokszor megtortenik. Nekik vedopajzsuk van akár valós vagy képzelt igazságtalanság éri őket. Pl. Munkahelyre felvétel vagy jogos elbocsajtas esetén. "Azért nem vettek fel vagy azért küldtek el mert -roma vagyok, transznemu vagyok, meleg vagyok bizonyos esetekben még a nők is ervelhetnek azzal, hogy mert nő vagyok és még lehetne sorolni. Akik ma nem tudnak pajzsot tartani maguk elé azok a fehér hetero ferfiak. Azért elgondolkodtató.
2021. júl. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Balois válasza:

Sajnos egy nem létező pajzsról beszélsz.

Mindenkinek lehet hibát találni a munkájában. A romát a homo-t, a bárkit simán elküldik valami kamu okkal. Az elbocsájtások alkalmával az esetek 99.99%-ben nem a valódi okot fogják közölni. Leírni meg végképp. Úgyhogy semmilyen pajzs nincs. Semmilyen.

2021. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Balois válasza:
87%
.... Ellenben van gyűlölet, megvetés, kibeszélés, kikezdés, kostolgatás, felkérdezgetés, provokálás, előitélet, stb. Ez van pajzs helyett.
2021. júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Végig kéne egyszer nézni a történelmet, mivel én nagyon kíváncsi lennék, hogy milyen időközönként voltak szítva a társadalomban az ellentétek és mennyire kellett kelteni a zavart, hogy jobban lehessen benne "halászni" és a hatalmat átmenteni. Vajon ugyan ilyen rossz érzése volt a royalistáknak a jakobinusokkal szemben vagy a királypártiaknak a demokratákkal szemben vagy abban az időben mennyire gondolták ugyan ezt az emberek, hogy megörült a világ főleg az I. II. VH alatt.


Bár azt sosem értettem, hogy emberek most élnek a legrosszabb világban, de akkor nekik sokkal jobb lenne esetleg a vörös-fehér terror, a jakobinus diktaturában vagy esetleg a III. Birodalomban élni? Nekem azért nem hiányoznak az utcáról a napi guillotine-nal történő lefejezések. Persze ha tényleg így volt.

jan. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!