Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha a rendőrök visznek el...

Ha a rendőrök visznek el valakit a pszichiátriára, akkor az ún. 'rendőrségi ügy'?

Figyelt kérdés
Másképp bánnak az emberrel, mint bűncselekmény esetén?

2021. júl. 12. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrök senkit nem visznek pszichiátriára, mert nincs olyan döntési jogkörük, illetve ismeretük, hogy valakit oda vigyenek. Azt csak bíróság (orvos szakértői véleménnyel) rendelheti el.
2021. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Intézkedésnél mentőt hívnak, ők viszik pszichiátriára.
2021. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A döntési jogkör a mentősé volt, ő hívott rendőrt az együttműködés hiánya miatt. A kivezetés rendőr által volt, a szállítás persze mentőautóval, amibe egy rendőr is beült. Végül igen, vagy nem?
2021. júl. 12. 15:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen ,van ilyen hogy a rendőrök beviszik az embert a pszichiátriára. Láttam már bilincsben hozták be a srácot,mert nem volt beszámítható allapotban,2rendőr hozta be. Tehát igen van ilyen.
2021. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem ez a kérdés, hogy van-e ilyen, mert rengeteg ilyen van napi szinten csak az országban. Én csak egyet írtam le. Beszámíthatatlan állapot rég nem kell hozzá, saját szememmel láttam.
2021. júl. 12. 15:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De nem nem rendőrségi ügy. :)
2021. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van 6-os, nem rendőrségi ügy.
2021. júl. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!