Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc magassarkú...

Melyik a kedvenc magassarkú kérdésetek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 13. 22:23
 1/7 anonim válasza:
Hogy micsoda?
2021. júl. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Melyik olyan kérdés tetszik a legjobban amibe magassarkú cipőről kérdeznek?
2021. júl. 14. 16:27
 3/7 anonim ***** válasza:
2021. júl. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2021. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Már többször írtuk, hogy a saját érdekedben kezeltesd magad! Ez a fokú fétis már nem normális. Sose lesz normális kapcsolatod egyetlen lánnyal sem, ha ezt nem kezelteted sürgősen. Nagyon súlyos. Sokunknak vannak fétisei de a tied minden ésszerű határon túlmutat. Holnap keress fel egy szakembert, mert ez már nagyon súlyosan kóros amit művelsz.
2021. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én srác vagyok, de szeretem a magassarkú cipőket. Érdekelnélek? Vagy csak lányok. Nyugi én elég perverz vagyok, bármiben benne vagyok.

23/F

2021. júl. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem az, hogyha egy nő véletlen széttör valamit a tűsarkú sarkával azért lehet őt hibáztatni?
nov. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!