Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Külföldön én sajnos keveset...

Külföldön én sajnos keveset jártam. Kérem, hogy akinek van egy kis ideje és kedve, és többet volt más országokban, ossza meg velem a tapasztalatát, véleményét, mennyiben különböznek az országok és népek, miben jobb, vagy rosszabb itthon?

Figyelt kérdés

2021. júl. 25. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A külföld tág fogalom. Még országon belül is hatalmas különbségek vannak.


Részemről külföldön élek, a világ minden tájáról vannak ismerőseim.


Kétségtelenül léteznek kulturális különbségek az egyes népek között. De végeredményben minden ember egyéniség, a világon mindenhol van kedves és bunkó, lusta és szorgalmas, okos és buta stb stb.


Hogy miben jobb illetve rosszabb...azt hiszem ezt legfeljebb országokra lebontva lehet tárgyalni.

2021. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-essel egyetértek, de szerintem még országokra bontva sem lehet kategorizálni, leginkább a közvetlen környezet számít. Mondjuk a távol, vagy közelkeleti országokban, Afrikában egész más szokások vannak pl az európaihoz képest, de alapvetően ott is van rendes, bunkó, okos,buta ember.
2021. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát mindenhol ugyanolyan, mert az emberek egyformák?
2021. júl. 26. 00:41
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3: nem, mert vannak kulturális különbségek, földrajzi különbségek, gazdasági különbségek. Csak nézd meg Magyarországon belül: teljesen más az élet mondjuk Budapesten, egy alföldi faluban vagy éppen a Balaton partján. De ettől függetlenül mindhárom helyen fogsz találni szimpatikus illetve ellenszenves embereket is. Nyilván külföldre utazva a különbségek nőnek.
2021. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!