Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan ember ezen a fórumon...

Van olyan ember ezen a fórumon, aki a Kaukázusban él vagy élt huzamosabb ideig?

Figyelt kérdés

2021. aug. 16. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Mire lennél kíváncsi?
2021. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak túristaként szeretnék eljutni, oda egyenlőre. Melyik országban jártál?

Mennyire biztonságos, bűnözés, milyenek az emberek, korrupció, infrastruktúra, műemlékek, látnivalók, vallás, meg, amit te fontosnak tartasz. Voltak e furcsább helyzeteid ott?

Örömmel veszem, ha szívesen mesélsz.

Ha sz

2021. aug. 16. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én "körbehátizsákoztam" a környéket olyan 4 éve, azer kicsit macerás. De irj bátran ha van konkrét kérdés, de ha az előttem szóló élt is ott akkor biztos többet tud.
2021. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3-as!

1-essel még nem sikerült beszélni.

Te melyik országokban és régiókban jártál? Csecsenföld, Karabah, Nahicsevan? Mentél hegyet mászni is vagy inkább a műemlékeket nézted meg? Mi az, amit mindenképpen érdekesnek tartasz?

2021. aug. 19. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mint írtam macerás Azer túristaként, kell meghívó meg vízum, előre le kell adnod hol szállsz meg aztán beszolnak a helyi hatóságnak hogy megjöttél, erről kapsz papírt azzal közlekedhetsz a következő helyre. A közlekedés elég tré a taxisok nem visznek el akárhová, nem hogy karabakhba, 10km a határtól kitesznek, aztán gyalogolhatsz a sivatagba. Grúzia ehhez képest ok, de az örményekhez csak rajtuk keresztül jutsz át...a gáz helyeket próbáltam kerülni, de se könnyű eljutni oda..amúgy simán megoldható az utazás ha bevállaod...
2021. aug. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%
Ja a műemlékek európai szemmel nem nagy dolgok Örményeké egy fokkal jobb...keress couchsurfing találkozót valami helyi kocsmában,ott találsz egy rakás érdekes arcot aki elmond mit csinàlj vagy kit keress
2021. aug. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!