Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A rossz emberek rossz embernek...

A rossz emberek rossz embernek tartják magukat?

Figyelt kérdés
Akik bűnözgetnek, verekednek, tiszteletlenek az idősekkel, ledudálják az gyalogosokat a zebráról, belerugnak a kóbor macskákba, azok vajon magukról tudják, hogy rossz emberek? Vagy nekik ez teljesen terménszetes és azt nem értik, hogy a többi hülye ember miért nem csinálja ugyanezeket? Rossz emberek válaszait is várom.
2010. szept. 1. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:

épp fordítva van, a jó ember rossznak tartja magát, és a rossz ember pedig jónak


ámbár a mondás is úgy tartja, hogy halottakról csak jót.

2010. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Valószínűleg tudják, csak éppen nem törődnek vele. Az ilyen emberek nagyon "Én" központúak, így kicsit sem érdekli őket saját környezetük és az, hogy ártanak neki.
2010. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én tudom magamról hogy gonosz vagyok. Tudom azt is hogy negatív kisugárzásom van. Régebben küzdöttem ellene, de feladtam.
2010. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
13:51-nek kifejtenéd bővebben? miben nyílvánult meg, hogy gonosz vagy? és mit éreztél közben?
2010. szept. 1. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:
A "rossz emberek" mindig tudnak legalább egy jó indokot mondani, hogy miért tesznek hasonlókat. Figyeld csak meg!:) Ők csak igazságosabbá akarják tenni az életü(n)ket...
2010. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hasonlót akartam írni mint az előző.

Ha megkérdeznéd tőlük és azt mondanák igen, biztos hogy rögtön folytatnák azzal hogy "DE" mert így meg úgy vanvoltlesz voltamvagyokleszek:) Tehát tudják(ha nem is fogalmazódott meg benne pont így) de kompenzálja magában valamivel. Általában azzal hogy "dekemény vagyok" "delaza vagyok így" :)

2010. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy én tudom magamról mikor cselekszem "rosszul" de többször teszek "jól":)
2010. szept. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedről Mátyás király egyik híres döntése jut az eszembe:


Egy napon Mátyás előtrombitáltatta a várbörtön lakóit, hogy megtudakolja kit, miért tartanak fogva. Elsőként rögtön Gazsi panaszkodott, hogy ő ártatlanul sínylődik ott. De, egy egykori főúr is azt állította, hogy irígyei juttaták igaztalanul börtönbe.

A király ahogy haladt előre a sorban, egyre komorabb arccal hallgatta, ahogyan mindenki azt állította, hogy ártatlanul van bebörtönözve. Az utolsó a sorban egy nagydarab székely volt. Őt is megkérdezte komoran.

Az öreg némi hümmögés után kibökte, hogy lótolvajlásért kapta a börtönt.

A király arca felvidult:

- Azonnal bocsássák szabadon ezt a tolvajt! Még megrontja ezt a sok becsületes embert!

2010. szept. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!