Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak olyan "barátnőitek/bará...

Vannak olyan "barátnőitek/barátaitok" akik csak akkor keresnek fel, ha akarnak valamit, vagy dicsekedni akarnak? Aztán eltűnnek a sunyiba?

Figyelt kérdés

Észrevettem mostanában, hogy csak ilyenek vesznek körül. Ezek barátok? Vagy miért csak akkor írnak, hívnak, ha valamit akarnak/ vagy dicsekednek?

Ha visszaírok nekik, felhívom őket, hogy egyszer találkozhatnánk akkor persze, igen...stb szöveg, de ha én nem kezdeményezek, akkor semmi?


2010. szept. 2. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek.
2010. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Nincsenek. Semmilyen barátom sincs. :(
2010. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Utolsó!

Ez tényleg így van ??? :S

2010. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem vannak ilyenek,de inkább nevezem az iylet ismerősnek mint barátnak.De szerencsés vagyok,mert van jó pár barátom^^
2010. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha dicsekednek: mosolyogj, mondd, hogy milyen szerencsések. Ha kell valami nekik: erődhöz mérten segíts, a jószándék mindig kifizetődő és egyáltalán nem biztos, hogy a segítséget ugyan onnan kapod vissza, ahová adtad. Nálam legalább is így szokott lenni. (Ha igazán szívből segítesz, nem azért, mert te is vársz valamit, akkor duplán kapod vissza.Nálam ez is bejött)
2010. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van... Mind csak akkor keres fel, ha az egyetemi jegyzet kell nekik, vagy egyéb hasonló típusú segítség...
2010. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak ilyenek vannak:(
2010. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En ismertem egy csajt, osztalytarsam volt, akivel le se szartuk egymast, mert nem szerettem, tok bunko volt masokkal, nem is koszontunk egymasnak az utcan. Aztan egyszer ultem egy padon az ut szelen, es arra jott egy fekete bmw, sotet ablakokkal, tudjatok milyen, es egyszer csak kihajolt az ablakon az a p*csa es kiabalt meg integetett nekem, azt hitte, majd hanyattesek, hogy milyen kocsija van a baratjanak, meg hogy neki milyen baratja van! Meg masoknal is tapasztaltam ezt, hogy amikor a pasijukkal vannak a k*rvak, akkor 40 meterrol kepesek odaorditani, hogy hello, csak hogy lassam, hogy o most a baratjaval van es milyen fasza gyerek a baratja, de amikor egyedul van, vagy csak baratnokkel, akkor meg visszakoszonni is nehezukre esik. Tiszta szanalmasak.
2010. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. igazából egy jó barátnőm van, akivel 15 éve jóban vagyunk. A többi inkább ismerős, mint barát. De érdekes, hogy sok ilyen ember van.
2010. szept. 3. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!