Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érzitek ti is úgy sokszor,...

Érzitek ti is úgy sokszor, hogy a barátaitok, munkatársaitok, család nem figyel rátok eléggé?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy csak én vagyok ilyen beteges, hogy állandóan azt gondolom, hogy nem szeretnek, vagy ez normális, hogy az emberre nem figyelnek néha, vagy ez csak egy érzés és nem is igaz....huh, ez egy kicsit érdekes lett, de más is van, aki hasonlóan érez? Vagy bennem van a hiba?
2011. márc. 24. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel egyedül. Nap mint nap nyugtázom az emberek érdektelenségét magammal szemben is, meg úgy általában véve is. Olyankor kicsit elkeseredek, aztán magamban elmondom, hogy "leee vagy szarva" persze ezt rájuk értem. ez van.
2011. márc. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Néha.
2011. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neha mindenki erez ilyet, mivel az emberi kapcsolatok allandoan valtoznak. Hol kozelebb allunk valakihez, hol tavolabb. Teljesen normalis erzes, de ez nem azt jelenti, hogy nem szeretnek, csak x szituacioban nem vettek eszre, hogy benned ilyen erzes alakult ki, sok dolguk volt eppen stb.
2011. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Néha mindenki érez ilyet. Fontos, hogy legyen önbizalmad, lendületed és tudj egyedül is ember lenni és nem mindig csak másokra támaszkodni.Sajnos mindig vannak nahezebb időszakok de mindig rá kell, hogy jöjjek mennyi fantasztikus ember vesz körül:) Téged is, hidd el (:
2011. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ma már jobban is érzem magam:-)
2011. márc. 25. 10:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is gyakran érzem így!
2011. márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!