Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak (középsuliban) igaz...

Vannak (középsuliban) igaz barátaitok?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy jó barátom, de elkezdett barátkozni egy lánnyal, aki szemmel láthatóan egy kavarógép. Ezt már meg is mondtam a bnőmnek, de csak azt mondta, hogy nem fog megváltozni a rossz irányba..Én közben úgy érzem kezdem elveszíteni. Nem értem miért kell neki olyan emberel barátkoznia aki kibeszéli a másikat.. Kérlek írjatok, de csak normális válaszokat! :) köszönöm a segítséget!
2010. febr. 7. 11:32
1 2
 1/18 anonim válasza:
70%
Hát igen voltam én is igy ahogy te.De aki ilyenekkel barátkozik vagy megváltozik vagy nem.Ha nem ébred rá,hogy rossz uton halad rossz utra téved.Késöbb meg nehezebb lesz.
2010. febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

nekem is volt egy.:S csak neki sokkal fontosabb volt az a fiú aki bejött neki, mint én.:S már nem érdekellte hogy mit csinálok vagyhogy mivan velem!!! mindenre a válasza azz volt hogy leszarom.

én meg basztam rá.:D:D:D


by: csééé

2010. febr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy ilyen 9-be.de volt egy lány aki mindig mellettem állt.na vele azóta is a legjobb barátnők vagyunk.nincs nála jobb barátnő :)
2010. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Akkor ne foglalkozzak vele? keressek új barátokat?
2010. febr. 7. 11:41
 5/18 anonim válasza:
Sokszor én is nagyon egyedül érzem magam, sajnos. :( :,( szerintem igen, keress új barátokat, de ezt igaziból neked kell érezned.
2010. febr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

hát igazi barát....

talán 1 vagy 2 van.:S

de mér rájuk se mondanám igazán..:(

most derült ki h akivel 3 évig voltunk 3an "legjobb" barátnők.. végig hazudott nekünk.:(

szal én már nem tudom kiben bízzak meg:S:S

2010. febr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
épp ez az.. :( én csak egy igaz barátot szeretnék.. ::S de már nincsenek ebben a világban..
2010. febr. 7. 13:51
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Nincsenek.
2010. febr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Sajnos én is ezt érzem. :( 17/L
2010. febr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
sztem van :) 1,5 éve jött az osztálytársam, és kb fél év után nagyon jóba lettünk és ez most igazinak tűnik :).. sokáig nem beszéltünk magáról a barátságról, meg arról h best friends meg most mi vagyunk 2 legjobb barátnő mert az szerintem hülyeség(hála az égnek szerinte is :D).. ezt vagy érzi az ember vagy sem.. emellett nem csak vele vagyok nagyon jóba, de suliban vele a legjobban. És szerintem az fontos, hogy legyen valaki, akivel mindennap találkozol és télleg jóban vagytok. És igen, olyan is létezik hogy egy idő után már kicsit eltávolodtok, ez szerintem normális.. nekem is volt/van ilyen, hogy egyszer csak nem érdeklődtünk a másik iránt, és ezzel sincsen semmi baj, mert a kapcsolatok sosem ugyanolyanok szerintem(nincsen bennük örök állapot). Tehát a barátság az nem egy olyan dolog amin görcsölni kéne, jó persze kell törődni vele, de vannak dolgok amik csak úgy egyszerűen megtörténnek(eltávolodások, aztán esetleg újra közelebb, esetleg végleges "szakítás")..
2010. febr. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!