Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jövő ev májusban szerintetek...

Jövő ev májusban szerintetek milyen lesz a covid helyzet? Esküvőt lehet tartani vajon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jövőre tervezzük az esküvőnket, május 14. az egyik időpont, ami nekünk tetszene. Szerintetek lesznek olyan szigorítások, mint idén vagy tavaly? Kb 70fősre tervezzük.

2021. nov. 4. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Az már szerintem idegenforgalmi szezon, a covid tudja, hogy kell a bevétel és visszavonul, mint az idén. Bár a júniusban biztosabb lennék.
2021. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nyáron jobb lesz, mint idén, meg tavaly is.

Ezért inkább későbbre tervezném, nem májusra.

2021. nov. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Én is azt javaslom inkább június végétől tervezzetek. Akkor talán megint engedések lesznek.


Sok boldogságot!🥰

2021. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mennyire van alapja, de német virológusok azt mondták, hogy jövő tavaszra beleolvad a szezonális influenzába és nem kell több korlátozás.
2021. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindig májusit képzeltünk el és ragaszkodunk egy helyszínhez, ahol ez az egyik szabad időpont. Nagyon bízunk abban, hogy a kormány nem kockáztatja a jövő évi választásokat és pont emiatt nem lesz olyan szigorú lezárás, mint idén volt. Hiszen most sincsenek még olyan komoly szigorítások.
2021. nov. 4. 14:12
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem csak kockáztatás kérdése.

Ha majd napi 500 halott lesz, akkor lesz korlátozás.

2021. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt senki nem fogja tudni előre. Hány főst terveztek? Akár ezzel kapcsolatban is lehetnek korlátozások.

Én július, augusztust mernék bevállalni láthatatlanban. Akkor turista szezon van, tuti nem lesz korlátozás.

2021. nov. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kb 70 főset, mindenképpen 100 gő alatt és 50 felett
2021. nov. 4. 15:53
 9/11 anonim válasza:
Szerintem jövő májusban nem lesz már semmi akadálya. Most sincs a több ezer fertőzött ellenére, akkor a jó idő, szezonalitás miatt biztos nem lesznek komolyabb korlátozások.
2021. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nyilván tudom, hogy biztosan nem tudja senki megmondani, csak a véleményekre vagyok kíváncsi :) köszönöm szépen mindenkinek
2021. nov. 4. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!