Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen érzés lehet embert ölni?

Milyen érzés lehet embert ölni?

Figyelt kérdés
Mi vesz rávalakit hogy megöljön egy másik embert?
2008. dec. 13. 19:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
57%
Olyan,mint amikor disznóvágáson lebököd a jószágot. vagy amikor egy csirke nyakát elvágod. Semmi extra. De van eki nem bírja azt sem.
2012. szept. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Siku777 válasza:
ezen én is gondolkodtam sokat mivel katona akartam lenni attól hogy egy katonának az a dolga attól még nem könnyű megtenni ráadásul ha az az adott ember megérdemli és ha esetleg nem ölöd meg ő öl meg téged akkor is nagyon rossz érzés, persze egy idő után meg lehet szokni, de legalánbb ez nem az én gondom mivel nem lehetek katona :P
2013. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
26%
attól függ hogy kit ölni meg egy pedofil-t megölni nagyon jó érzés, vagy egy őrült mániákus sorozatgyilkost aki több mint 50 embert ölt meg.
2013. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
60%

23-as: "egy pedofil-t megölni nagyon jó érzés"


Ezt mégis honnan tudod? Elvágtad nagypapád torkát mikor szájába vette a kis kukidat?

2013. máj. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Hogy itt milyen elb.szott aberrált emberek vannak... (lásd utolsó kettő válaszoló)
2013. máj. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
0%

Miért akartok mindenáron ölni? Ha rám támadna az apám akkor sem az az egyetlen mód a védekezésre ha megölitek, arra nem gondoltatok hogy esetleg olyan sebesülést okoztok amibe nem fog belehalni de akkor abban a pillanatban harcképtelenné válik??? Miért kell elvágni a nyakát? Nem elég ha belevágsz egy jó nagyot a sarkába ezzel elvágva a járáshoz szükséges szalagot, és máris harcképtelen? Ja hogy nem tudok gondolkodni, gyorsan cselekedni csak attól érzitek magatokat keménynek hogy hadonásztok a késsel mint egy 5 éves gyermek. Az ilyen az ne foglyon kést. Gondolkodni, és mérlegelni kell mielőtt bármit tesztek, és ne tarts senkinek a nyakához kést te állat, mert elég ha valaki meglöki rád esik, te meg mivel egy kétbalkezes kisgyerek vagy nekiállsz hadonászni és ott vérzik el rajtad kisgyerek.. Ilyent nem lehet, nem, nem jogosít fel rá az hogy bántott téged, ha tényleg így van akkor nyilván olyan sérülések vannak rajtad amiről látleletet lehet venni, jön a gyámügy vagy szólsz az iskolában oda is kijönnek. Mindenki segíthet magán gyilkolás nélkül is.


A kérdésre, én nem ölnék semmikép főképp ha nem vagyok veszéjben és más sem, kivéve ha mondjuk fegyvert fognak rám és vagy én vagy ő...De közben akkor is úgy cselekednék (ha sikerülne) hogy lehetőleg ne halljon meg.

2015. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Barmikor megölnék bárkit
2016. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Hmmm...Milyen is lehet...mikor anonim vagy és látod a politikust aki sokat ártott országodnak...nézed távcsövön 1000 méterről.Nem tud semmit, egyszer csak bumm,az agya átmegy ketchupba a szélvédőn...vagy:hóhér vagy,de olyan aki szabad kezet kap.Kezedre adják a visszaeső gyilkos/pedofil,erőszakolóállatkinzó stb kis tetveket.Van egy nagy zárt udvar ahonnan nincs menekvés,kiengeded hagy mozogjon.Utána mész,számszerìjjal vádlin lövöd,machétével óvatosan megvágod párszor ha nagy darab hogy ne okozzon gondot,aztán válogathatsz,vagy lassan feldarabolod egy szeneslapáttal a végétől kezdve vagy egy bódé tetejéről ráejtesz valami kockát...pl tv-t persze a sarkával😉.Hagyod h vonszolja magát üvegszilánkon,majd megsózod kicsit.Igazából nem tudom,ha ordítana túl hangosan,lehet hogy szétkenném a fejét egy kővel vagy kalapáccsal,de ha kiégetem a hangszálat az meg olyan mint egy némafilm.Azokat szeretem de ide snassz.Nem,nem gondolkoztam még ilyenen!😆
2017. jan. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Ha valaki betörne hozzám,szeretném ha lenne annyi időm hogy pontosan célozhassak,vagy hogy a piszkavasatvalami fontos szervén átszúrhassam,esetleg egy benga nagy pengével vagni rá olyat hogy jól szétnyìljon.Ez esetben kellemetlenség hogy koszt csinál.A lényeg hogy semmi esetre se élje túl.Ja és persze önvédelem,nem tárgyalnak nem idegesítenek ilyen fölös hülyeségekkel.Aztán abban a tudatban alszok el hogy egy szemèttel kevesebb.
2017. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 mellanka válasza:
Ha azt mondjátok, hogy az alkoholizmus betegség, akkor gondoljunk bele, kik is kapják el. Vagy öröklik, nem biológiailag persze, hanem mert ők is ilyen közegben nőttek fel, vagy saját karrierbe vágtak. De. Azért. Az alkoholizmus egy függőség. Függőség alatt pedig a valóságtól, következményektől való teljes felmentés érzését értjük. El kell fogadni, hogy az lesz függő, bármilyen függésről legyen is szó, aki a jelenlegi életével nem elégedett, és ahelyett, hogy komolyan szembeszállna önmagával, önmagáért, a legkönnyebb utat választja. Az alkohol nem lehet indok asszonyverésre! Nem lehet indok családok szétbomlasztására! Mikor épp józan, és látja mit tett, valójában nem a családját sajnálja, hanem a saját ecseszett kis életét, aztán iszik megint, üt megint. Ahelyett, hogy elválna, ahelyett, hogy segítséget kérne, sírni, megbánást színlelni sokkal könnyebb nem? Szóval mikor arról beszélünk ki a faja gyerek, akkor vegyük figyelembe, hogy mindig az az erősebb aki nem üt, hanem változtat a dolgain. És nem kell a mese, sokaknak tűrniük kell, mert nincs hova menni, sokaknak egész életre nyomot hagy egy ilyen ember. Csak annyit kell megérteni, hogy vannak gyenge szar emberek, akik nem változnak, mert nem akarnak. Ha valakit bántalmazott már ilyen ember, az joggal érez dühöt, joggal jön elő belőle az ösztön, viszont. Ha dühből öl, valószínűleg (meg egyébként is) megváltozik a személyisége. Vagy szenved, vagy elveszti azt ami emberré teszi. Enni, inni, szaporodni, és ölni is ösztöne az embernek. Kizárólag a belénk nevelt szabályok akadályozzák meg azt, hogy ne szúrjunk le bárkit csak mert nem tetszik a viselkedése. Olvassatok utána, hogy a magyar tanyavilágban hány férj halt meg arzénmérgezésben az 1900as évek elején...és ha már az állatoknál tartunk..gyerekkoromba 5 kiskutyából 1 élte túl a többit agyonverték. Most bezzeg ugyanazok az emberek posztolgatnak gazdikeresős kutyákat. Embert ölni biztos nagy flash lehet, de mi jön azután? Hogy dolgozod fel, hogy kioltottad vki életét? Aki lehetett volna apa anya nagyi vagy híres ügyvéd bárki? Megéri kipróbálni, hogy utána végigkísértsen? Inkább nézd végig, hogy csúszik le a lejtőn a függő, mintsem megpecsételd a lelked örökre az ő örökségével!
2018. júl. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!