Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Három hónapos ismerettség...

Három hónapos ismerettség után valóban szándékában állhat egy japán lánynak eljönni Magyarországra?

Figyelt kérdés

Csak most ősszel ismertem meg egy online játékban, és tavasszal szeretne meglátogatni. Elég gyakran beszélgetünk, de inkább csak írásban. Mindig erőlteti a hanghívást, pedig tudja, hogy nem szeretek beszélni, mert nehézkesen fejezem ki magam angolul, ráadásul az ő japán akcentusát is néha nehezen értem.

Nagyon meglepett, mikor tegnap bejelentette, hogy szívesen eljönne hozzám. Egyrészt ellentmondásos is, mert 25 éves, és még mindig a szülei irányítják, 22órakkor villanyoltás stb. Ha ennyire beleszólnak az életébe akkor hogyhogy lazán elegendik egyedül a világ másik végére egy idegenhez?



2021. dec. 24. 20:42
1 2
 11/16 anonim válasza:
66%
Miért lenne biztosan kamu? 11 évvel ezelőtt egy online játék során ismertem meg a páromat, elsőnek ő repült hozzám Magyarországra svedorszagbol, nem kért egyáltalán semmire dem pénzt soha. Most meg 24 hetes terhes vagyok, első babankat várjuk 😊 és azóta sem kér pénzt ha jön.
2021. dec. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
93%
Ha ő akar hanghívásozni nem hinném hogy ő egy pasas lenne. Én külföldi exemet egy februárban ismertem meg és kb áprilistól volt téma a találkozás és novemberre lett meg. Menj bele ha úgy érzed akár csak mint barát de pénzt ne adj főleg ne előre
2021. dec. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%
Akkor ideje kigyúrni az angolt! :)
2021. dec. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
38%

"Ha ő akar hanghívásozni nem hinném hogy ő egy pasas lenne. "


Te is a saját károdon fogod egyszer megtanulni mennyire fineszesek tudnak lenni az ilyen csalók. Persze hogy hívásozni akar, ezzel akarja még inkább kiépíteni a bizalmat az áldozatban, valamint élő szóba sokkal jobban lehet presszionálni az áldozatot bármit is akar tőle, mint üzenetváltásokban. :)


Persze nyilván lehet hogy nem kamu, és valódi az egész, de ne legyél ennyire balek, hogy egy hanghívással már egyből lekenyereznek. :D

2021. dec. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
9%

"Te is a saját károdon fogod egyszer megtanulni mennyire fineszesek tudnak lenni az ilyen csalók."


Ja mert ha egy nővel beszélgetsz és nem hangváltoztatós a hangja biztos egy csaló nő, ha nem adsz pénzt nem tudnak átvágni sehogy csak egy kis ész kell hozzá, hogy lásd mikor akar átverni valaki.

2021. dec. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2022. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!