Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A vadnyugaton a múltban miért...

A vadnyugaton a múltban miért végeztek több törvényen kívülivel is alattomosan, hátulról lelövéssel? te csináltál volna ilyet a vérdíjért?

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 21:43
 1/8 A kérdező kommentje:
ismertebb gazfickókra gondoltam, nem piti banditákra
2021. dec. 28. 21:44
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert szemtől szemben nehezebb:)
2021. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ned kelly es bandája ellen is egy sereg kellett.butch cassidy és a kölyök ellen is. Egy percig màr azt hittem hogy baj van:)
2021. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már az alattomosságot kérjük számon olyan esetben, amikor egy erőszakos bűnözőt kell megölni.

Mennyivel volt kevésbé alattomos ölni és rabolni? :D

2021. dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán. Ingyen is.
2021. dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Most is megtenném. Ingyen is lőnék agyon bűnözőket, csak jogi mentességet kérnék, meg fegyvert.
2021. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Bűnözőkkel szemben nincs fair play.
2021. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
elég csúnya időszaknak tűnik ez, nem bízhattál senkiben mert nem tudtad mikor ránt fegyvert és lő le, sheriffekből meg rendőrbírókból váltak banditává emberek, fosztogatások, rablások, plusz még az indiánok zavargása, azt hittem nálunk volt csúnyább korszak a betyárok miatt, de a nyugat is kemény volt akkoriban hiába csak pár tíz évig tartott ez az időszak
2022. jan. 1. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!