Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire alattomosak a cigányo...

Mennyire alattomosak a cigányok? Azaz, ha megtámadnak engem csoportban, akkor számítsak a részükről késre, bicskára is? (Ha én puszta kézzel vagyok)

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 16:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
86%

Igen, a kés bicska simán... meg ha egyedül vagy ők min 3-6an lesznek. Esélyed sincs védekezni, majd ha feljelented őket, neked nem lesznek tanuid, míg ők egymásnak biztosítanak sztorit, és így megússzák.

Röviden: annyira alattomosak amennyire csak el tudod képzelni

2010. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Számíts mindenre.Bár engem fegyver nélkül fogtak le és kis híján megerőszakoltak.
2010. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen, mindenre számítani kell. Engem egyszer fényes nappal kaptak el vagy 5en. Még jó,hogy pont a barátomra vártam(rendőr), mert pisztoly volt náluk. Igaz nem volt megtöltve,de én azt honnan tudhattam volna..
2010. júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire harcolni akarsz velük, akkor te is vigyél fegyvert, mert náluk tuti lesz és többen is lesznek!

Én nem ezt tettem és van egy nagy heg a jobb combomon! :-(

2010. júl. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen, a kés az alap.

Ha mindenáron meg akarod védeni magad, vigyél te is valami finomságot.

Amúgy hiába nem valami "férfias" a futás, de jobb mint egy 1 v. 10 harc.

2010. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Olyan csak a filmekben van, hogy egy ember agyonver nyolcat.


Mindenki tisztában van legalább annyival hogy ha már kettőnél több ember támad meg ha egyedül vagy akkor tökmindegy mi van náluk, menekülni kell..


Hacsak nálad nincs egy sorozatlövő fegyver, vagy valamilyen más okosság.



De a két embert is csak az igazán profik merik bevállalni, mondjuk aki sportember és tisztában van a képességeivel.

2010. júl. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Figy ha igazi önvédelmi cuccot akarsz magadnak, akkor vegyél 4-5 kiló zöld erőspaprikát, száritsd meg a napon, vagy darált le csinálj belőle alkoholos oldatot, vagy port.


Ha belerakod magadnak valami kis törhető fiolába, és a tenyeredbe fogva arconcsapsz vele valakit garantáltan lefegyverezted mert be fog xarni + a szemét se fogja tudni kinyitni.


De komolyan ne kezdj két embernél többel, inkább menekülj el..

Csak az megy szembe egy késsel akinél lánc van, két három késsel meg az aki nem teljesen száz..

2010. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 17:01


És még mindíg jobban jártál mint az a srác a sulimból akit az örsön májon szúrtak..


Azt hittük egy darabig hogy ki sem jön a kórházból.

2010. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pontosan
2010. júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
AZ a baj, hogy még sosem verekedtem így nem érzek félelmet, de azért a cigányok véznábbak, nem? Mondjuk ha egy bot lenne nálam, akkor azzal ki tudom ütni a késeket a kezekből?
2010. júl. 14. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!