Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz-Air mièrt lesz mindig...

Zuzu82 kérdése:

Wizz-Air mièrt lesz mindig egyre alattomosabb?

Figyelt kérdés

Pl: règen ingyen volt az ulohely vàlasztàs, aztàn kigondoltàk hogy legyen 5 euro (1500ft) az mèg nem nagy pènz ugye, most meg felemeltèk 10 euro-ra, tehàt odavissza 20 euro, ami plusz 6000ft fejenkènt.


èn pl: felesèggemel ès a hàrom gyerekkel husvètre mennènk vissza pestre, s igy ezzel most lehet fizetni 100 euroval tobbet, ami jelenleg plusz 30 000ft.



2019. márc. 28. 12:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
persze igy is jobb a Wizzair mint a Rynair vagy az EasyJet, gyorsan hozzà teszem!
2019. márc. 28. 12:53
 2/12 D. Brasco ***** válasza:
63%
Szerintem senki nem tart pisztolyt a fejedhez hogy minden képoen egymas melle foglald le a helyeket!igy aztan nem.értem mi a gond!Ha sajnalod ra a penzt nem kell megvenni azt jonapot!A fapadosok mar csak ilyenek,ott probalnak egy kis plusz pénzhez jutni ahol csak lehet......de gondolom az nem zavar,hogy a pék keresni akar a zsömlén!
2019. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Nemcsak fapados járatok léteznek. Nem írtad honnan utaztok, de pl. British Airways lassan olcsóbb lesz. Mellesleg nem kötelező ünnepekkor utazni, amikor eleve dupla vagy tripla a jegyár.
2019. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

A diszkont légitársaság azon az elven működik, hogy a jegyért csak az alapszolgáltatást veszed meg (elvisz A-ból B-be), minden másért fizetni kell. Valamiért divat lett őket szidni, nem a hagyományos légitársaságokat, pedig az háromszor annyiba kerül, és akkor is benne van az árban a feladott poggyász, a kaja meg az ülőhelyválasztás, ha nem tartasz rá igényt. Fel kellene már fogni, hogy a Wizz, a Ryan meg a hasonlók soha nem azt vállalták, hogy ugyanazt a szolgáltatáscsomagot nyújtják, mint a Lufthansa, csak olcsóbban, hanem a lehetőséget kínálják fel, hogy magadnak válogasd össze, mikre tartasz igényt.

Lehet, hogy régen ingyen volt ez meg az, de büszkélkedett is az összes proli, hogy ő ugyan nem vesz kaját, inkább felviszi a nagyi rakott káposztáját, meg nem vesz nagy kézipoggyászt, inkább utazik öt pulóverben, és nem fogta fel, hogy így gyakorlatilag mások fizetik az ő olcsó röpködését. A Wizz kénytelen volt kicsit emelni az árakon, akinek fontos, az kifizeti.

2019. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem a Wiz alattomos, csak te vagy pofátlan. Nem tudom miből feltételezed, hogy neked jár az ülőhely választás. Elárulom, rohadtul nem. Ez egy szolgáltatást, amiért annyiért adnak amennyiért akarnak. Ha kell fizetsz, ha nem nem, de semmi erkölcsi alapod számon kérni rajtuk, hogy mit adnak ingyen és mit nem. Ennyi erővel te miért nem dolgozol ingyen, és miért várod, hoyg a fizetésed néha emekedjen? Az már nem alattomos, mikor te várod mástól, hogy fizessen, ha melózol neki?!
2019. márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Érdekes hogy írod, hogy jobb mint a Ryanair... a Ryanairnél ha 1 felnőttnek fizetek ülőhelyet (1400ftért foglaltam most a legolcsóbb részen ülést) akkor max 3 gyereket ingyenesen be lehet ültetni magam mellé.

Egyébként meg olcsó húsnak híg a leve. Én a 4600 Ft-os jegyem mellé nem várom el, hogy a légitársaság a fél házamat fuvarozza, kapjak 2x melegételt és csak olyanok üljenek körülöttem, akik szimpatikusak.

Buszon, vonaton is pont ugyanígy megtörténhet hogy már nem jut egymás mellé hely.

2019. márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
#5 Te is hülyébb vagy a sokévi átlagnál...
2019. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
27%
#5 könnyű pofázni, hülyegyerek
2019. márc. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Miközben a diskurzus valóban "magas" szinten zajlik, kíváncsi lennék, miért használod az "alattomosabb" jelzőt. Ha például kötelező díjakat tennének rá, amit nem lehet elkerülni, az valóban alattomos lenne, és amíg az EU be nem tiltotta múlt januárban, addig a T. Légitársaságok örömmel számláztak a hitelkártyás fizetésért például -- miközben az EU nagy részéből máshogyan nem is lehetett fizetni. Szóval, ha azt fizeted, amit kitesznek eléd, abban mi az alattomos?
2019. márc. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%

Szia!

Szerintem te valami ujságíróiskolát végeztél vagy valami demagógi a szakon!

Én a szüleimtől hallottam hogy régen vas evőeszközök voltak a repcsiken és dohányoztak ráadásul 30 ezer alatt nem volt jegy!

Na ezt add össze. És tedd hozzá hogy te mennyiért utazol? Csodálkoznék ha 10 ezernél drágább lett volna a repcsijegyed.

ehhez mit szólsz?

2019. márc. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!