Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudom "felfedeztetni"...

Hogyan tudom "felfedeztetni" a tehetségem? (már ha van :D)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most karácsonyra kaptam meg az első, igazi klasszikus gitáromat. Nagyon régóta vágytam rá, ugyanis egy ideje írok dalokat (angolul, magyarul, olaszul), és szeretném komolyan venni. Nem járok zenesuliba(10es vagyok), de 10+ évig táncoltam, most drámacsoportba járok. Ezeket azért írom, mert a színpad,közönség így nem idegen számomra. Úgy vélem, eléggé kifinomult ízlésem van zene terén. Eagles, Nirvana, Paul Anka, Smokie, Queen, ABBA, Beatles, Bee Gees,Elvis Presley, Kiss, Status Quo,AC/DC, Cseh Tamás,Adele stb lehetne ezer évig sorolni kiket hallgatok, de ahogy észrevehettétek leginkább 1960-90es évek nagy zenészeit, bandáit szívlelem.

Nagyon nagy hatással vannak rám, inspirálnak, és szeretném, hogy a zenén át én is olyat tudjak kiváltani az emberekből, mint ezek a bandák/dalok amiket ők írtak.

Szeretnék maradandót alkotni.

Születésnapomra elektromos gitárt szeretnék😁.


A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnék "kitörni", akár nemzetközileg? Nem szeretnék X faktor, Sztárban Sztár leszek, és hasonló kaliberű műsorokba menni(gondolom érhető miért, nem kell magyaráznom).


Bármilyen (építő) kritikát szívesen fogadok, jöhet hideg-meleg, csak kérlek szépen fogalmazzátok meg.


Előre is köszönöm szépen, és BÚÉK!!!



2021. dec. 31. 16:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Pedig valamilyen (könnyű)zenei suli lenne a kezdő lépés: fellépési lehetőségek stb.
2021. dec. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs lehetőségem ilyenbe átmenni, illetve nem szívesen hagynám ott a jelenlegi iskolám, mert nagyon jó itt az oktatás, és nehéz volt bejutni.
2021. dec. 31. 16:32
 3/25 anonim ***** válasza:
Ja, ez nem olyan, mint a kötelező suli. Ez délutáni-hétvégi. pl. a Rocksuli Debrecenben, nézd meg neten.
2021. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Debreceni vagyok pont, tehát telibe találtál :DDD.

Csak az a baj, hogy a Rocksuli nagyon drága, és nem tudnám kifizetni.

2021. dec. 31. 16:38
 5/25 anonim ***** válasza:
Hát, kell csinálni pénzt :D
2021. dec. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért érdemes benézni, szoktak a faliújságon keresni zenekarba embereket, hátha van a stílusodnak megfelelő.
2021. dec. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

,,Hát, csinálni kell pénzt :D" Könnyű azt mondani...


Valakinek esetleg más tanácsa?🙂

2021. dec. 31. 17:05
 8/25 anonim ***** válasza:
pl. a 6.
2021. dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Majd megpróbálom, köszönöm.

Azért várom még a tippeket.

2021. dec. 31. 17:27
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Youtube csatorna?
2021. dec. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!