Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ötlet...

Szerintetek milyen ötlet felvenni vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nos a lány, akiről szó van, a barátnőm volt gimiben. Aztán mi elköltöztünk és új suliba mentem, megszakadt a kapcsolatunk. 2 és fél évig voltunk barátok, és azóta 5 év telt el. Érdekel, hogy mi van vele, szívesen felvenném vele a kapcsolatot!

Ez milyen ötlet? Vajon azóta sokat változott/változtunk? Jó vége lenne?


2010. szept. 10. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Ha érdekel a dolog, és jónak látod, miért ne?
2010. szept. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetesen, én biztos habozás nélkül felvenném vele a kapcsolatot. Ha barátok voltatok, akkor pláne, biztos lenne mit meséljetek egymásnak. :) Hajrá!
2010. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De annyi idő telt el. És lehet haragszik rám, amiért nem írtam neki eddig.

Az jó, ha azt írom neki, hogy érdekel mi van vele, mit csinál mostanában, stb. ?

2010. szept. 10. 22:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármit írhatsz, nem azon múlik. Ne félj a visszautasítástól, ne azt próbáld kifürkészni, hogy most akkor mi lenne jó vagy nem jó, mert így csak mesterkélt leszel, és azt mindenki utálja. Viselkedj természetesen, akkor sokkal több esélyed van. Az teljesen normális dolog, hogy érdeklődsz valaki iránt. Nem kell ezt annyira előkészíteni meg túlgondolni. Ha meg ő nem érdeklődik netán irántad, az sem baj, legalább ezt is megtudtad.
2010. szept. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!